Lista ocen Hyundai i30 I CW Facelifting (15) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AlVander
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Skrzynia pracuje ok i tyle. Brakuje mi 6 biegu - na dobrej drodze auto spokojnie jechałoby 120 - 140 przy ok. 500 obrotów mniej. Na pewno dobrze wpłynęłoby to na zużycie. Na 5 biegu auto szybko wpada na wyższe obroty. Moim zdaniem te przełożenia nie są optymalne. Ale co ja ok tym wiem...
~pawel s
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
wreszcie poprawa, w tym modelu skoki juz nie takie duze (kto jezdzil accentem ten wie ze trzeba bylo machnac ) .. skrzynia ladnie pracuje , lekko , czasem rzeczywiscie wsteczny przyhaczy ale nic poza standard.. wielki plus za 6-biegowa skrzynie .. w trasie bajka .
~balzac
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Nie ma tu miejsca ani na specjalny zachwyt, ani na narzekanie. Sześcio-stopniowa skrzynia pozwala na ekonomiczną jazdę. Dźwignia nie chodzi bardzo płynnie. W nowym samochodzie powinna spisywać się nieco lepiej. Zwłaszcza wsteczny bieg.
~MarcinK
CW Facelifting 1.6 CRDi 115KM 85kW
Ktoś narzekał ze krótka jedynka jak dla mnie to dieslel wiec tak ma . U mnie biegi wchodzą wzorcowo. Sprzęgło po 100 tys bierze w podłodze
~Kris
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Nieco przycinają czasami biegi przy bardzo szybkiej zmianie, zwlaszcza przed rozgrzaniem, ale ogólnie precyzja, prowadzenie drążka i dzialanie bez zarzutu
~toom
CW Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
działa dosyć precyzyjnie, problem jedynie na początku z wrzuceniem pierwszego biegu, jednak wraz z wyczuciem auta szybko znika
~Andrzej
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Czasem mocniej musze wbic wsteczny. Ale poza tym skrzynia 6-biegow chodzi bez zarzutow.
~Karol
6 biegów z krótkim drążkiem zmiany biegów, lekko i ładnie zestrojona