Lista ocen Hyundai i30 I CW Facelifting (13) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Ogrzewanie bez problemów, ale jak to diesel - gorąco się robi dopiero po kilkunastu km. Klimatyzacja wydajna, przy 35 daje radę bez problemu, polecam jednak zdecydowanie wersję z nawiewami dodatkowymi na tył, bo tam przy komplecie ludzi klima nie dolatuje i żeby zapewnić jako taki komfort, z przodu trzeba jechać jak w lodówce.
~balzac
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Klimatyzacja manualna radzi sobie w upały, ale daleko jej do wydajności climatronic. Potrzeba trochę czasu aby schłodzić wnętrze. Zimą dosyć długo zajmuje natomiast nagrzanie wnętrza, więc jeśli dojeżdżasz blisko do pracy, to nie zdążysz się nacieszyć ciepłym samochodem, jeżeli stał na zewnątrz.
~Andrzej
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
Nie mam zastrzezen - mogloby sie nagrzewac szybciej w zimie (korzystam z funkcji AUTO AC) ale wszystko dziala jak nalezy. Mam tylko jednostrefowa klimatyzacje.
~pawel s
CW Facelifting 1.6 CRDi 90KM 66kW
nie ma sie do czego przyczepic. No moze ze jak sie wlacza ogrzewanie przedniej szyby to z automatu wylacza sie nawiew na przednia szybe .. to bym zmienil ale tylko to.
~toom
CW Facelifting 1.4 DOHC 109KM 80kW
nie miałem okazji jeździć w warunkach zimowych , jak narazie nie jest źle chociaż czasami szyby bez włączonej klimatyzacji szybko parują, klimatyzacja działa bardzo dobrze
~AlVander
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Klima działa ok. Ogrzewanie też stosunkowo szybko zaczyna dmuchać ciepłym powietrzem. Zasadnicza wada to smród płynu do spryskiwacza. To jest po prostu spieprzone.
~MarcinK
CW Facelifting 1.6 CRDi 115KM 85kW
Mój ulubiony przycisk to odparowywanie szyb...działa błyskawicznie climatronic bez zarzutu
~sub
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Bez zarzutów, klimatronic bardzo wydajny z ogrzewaniem zimą też nie ma problemów
~new
CW Facelifting 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
ok choć mogłaby być lepsza na przednie boczne szyby
~Kobra
Klima spełnia swoje zadanie