Lista ocen Hyundai i30 I CW (90) - Widoczność

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~koleś git
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Jest bardzo dobrze, wszystko co potrzeba widać i do tyłu, i na boki, i w przód. Ze 2 dni walczyłem z ustawieniem lusterek bocznych zanim znalazłem takie które mi odpowiadały, ale to kwestia raczej mojego lenistwa niż ich złego kształtu;-)
~andjak
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Duże rewelacyjne lusterka wsteczne. W głównym lusterku wstecznym widać całą tylną szybę wraz ze słupkami. We wszytkie strony widać doskonale. Przednie słupki nie zasłaniają zbyt dużo. Bardzo dobra widocznośc do jazdy po zatłoczonym miescie.
~Geronimo
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Znakomita. Mam wersje Comfort i jest ona wyposazona w regulacje siedzenia gora dol , do tego bardzo duze okna, olbrzymie lusterka. Jesli do tego dodac czujniki parkowania ktore posiada moje auto parkowanie nim to bajka.
~tutturek
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
doskonałe lusterka boczne, bardzo duże i o dużym zakresie regulacji, widoczność do przodu b. dobra do tyłu nieco gorzej (szeroki słupek) ale świetne lusterka i seryjne czujniki parkowania rekompensuja to z nawiązką
~beblok
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Dla mnie super. Mam czujniki cofania wiec tylny zderzak jest w calosci :-) Czujniki to fajna rzecz ale i bez tego mysle ze byloby ok. Kwestia przyzwyczajenia. Do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic to tylko kwestia czasu.
~KRZYSZTOF
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
WIDOCZNOŚĆ BARDZO DOBRA W KAŻDYM MIEJSCU. POSIADAM KRATKĘ BO AUTKO JEST NA FIRMĘ ALE TO ABSOLUTNIE NIE PRZESZKADZA, ZWŁASZCZA, ŻE LUSTERKA BOCZNE SĄ JAK W TIRZE - OLBRZYMIE I TO JEST SUPER ROZWIĄZANIE.
~Borówa z Łodzi
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Idealna, auto bardzo dobrze przeszkolone, nie ma problemu z widocznością do przodu, tylko podczas cofania trzeba się nauczyć oceniać odległość od przeszkody, ale to już kłopot przy każdym aucie.
~skwarka1969
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Ogólnie OK, choć grube słupki przednie utrudniają widoczność przy skręcie w lewo, zaś widoczność do tyłu...cóż, ja cofam na lusterka , więc nie ma to dla mnie aż takiego znaczenia
~ljd@onet.eu
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Do przodu i na boki jest rewelacja, trochę gorzej do tyłu, niestety nie mam czujników parkowania i parkuję na wyczucie co widać po zderzaku. Ale ma świetne lusterka.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 I CW
6,2
~hex
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
nie mam z tym najmniejszych problemów, duże lusterka, chociaż tylna szyba trochę przybliża - zawsze wydaje mi się że mam mniej miejsca za samochodem niż jest w rzeczywistości
Hyundai i30 I CW