Lista ocen Hyundai i30 I CW (103) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 57 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Borówa z Łodzi
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Faktycznie haczy czasem dwójka, czasem trzeba z czuciem włączyć wsteczny, jednak chyba koreańskie auta tak mają, bo poprzedni mój samochód miał podobnie i z latami eksploatacji wszystko mu przeszło i było OK.
~Geronimo
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Tylko \"dobrze\" bo to skrzynia 5 biegowa, gdybym mial 6 napisalbym doskonale. Nic mi nie haczy, nie ma problemow ze zmiana biegow a wbija sie je ze tak powiem \"dwoma palcami\".
~andjak
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
1-wszy bieg i wsteczny ciężko wchodziły przez pierwsze 500 km ale z czasem zaczynają wczodzić bezproblemowo. Pozostałe biegi wchodzą doskonale - lekko i precyzyjnie.
~dar
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Skrzynia 5 biegowa. W przyszłości jednak zakupił bym model z 6-cioma biegami. Jak narazie żadnych problemów że skrzynią biegów i brak awarii.
~piotr_targoński
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Manualna skrzynia 6-cio biegowa. Pracuje poprawnie, czyli tak jak trzeba. Biegi wchodzą płynnie z odpowiednim oporem. Nigdy nie było problemów.
~drajwer
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Skrzynia precyzyjna, nie stwarza problemów, fajnie zestopniowana - piątkę można wrzucić już przy 60 km/h. W trasie bardzo brakuje szóstego biegu.
~qp
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
żadnych problemów - po prostu śmiga. Po raz pierwszy wiem , co to znaczy \"krótkie zestopniowanie\" biegów. Na 5 biegu jade juz przy 40 km/h
~skwarka1969
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
W moim Escorcie (rocznik 1996) biegi wchodziły znacznie lepiej, ale nie jest tu tragicznie. Ponadto zbyt krótkie zestopniowanie skrzynie
~hex
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
nic nie przeszkadza, biegi zawsze wskakują prawidłowo, nawet z wstecznym nie ma problemów - a w poprzednich moich samochodach czasem nie chciał wchodzić
~KRZYSZTOF
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
POSIADAM 6-BIEGOWĄ SKRZYNIĘ I POLECAM WSZYSTKIM NIEZDECYDOWANYM Z UWAGI NA DODATKOWE OSZCZĘDNOŚCI EKSPLOATACYJNE I ELASTYCZNOŚĆ SILNIKA.
Hyundai i30 I CW