Lista ocen Hyundai i30 I CW (90) - Widoczność

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Landsberg
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Widocznośc jest bardzo dobra. Lusterka boczne zostały zaprojektowane z głową. Dodatkowo wycieraczki szyby przedniej są poniżej linii szyby co znacznie poprawia widoczność.
~piotr_targoński
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra, do tyłu wystarczająca. Lusterka dość duże, więc z parkowaniem nigdy większych problemów nie miałem.
~Marian
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Świetne lusterka,do tyłu również dobrze,trochę gorzej z przodu z lewym słupkiem,czasem trzeba się wychylić na ostrych zakrętach w lewo.
~Cris
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Super jak na współczesny samochód. W skodzie przednie słupki bardzo przeszkadzały tu jest ok, i te kapitalne lusterka - niech się uczą w vw.
~achuaz
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
wg mnie bardzo dobra, czasami tylko przeszkadza gruby slupek przedniej szyby no i moze duze lusterka (ktore sa tez i zaleta auta)
~tom77
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Widać wszystko.Lusterka duże no i na końcu czujniki parkowania,które czasami fiksują,ale jak najbardziej przydatne.
~tomnow 2720
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
w normie, nie mam uwag, ani szczególnie pozytywnych, ani negatywnych. Jako plus należy zapisać ogromne lustra boczne
~kopernik
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Ja widzę wszystko a do tyłu pół świata bo duże lustra ale te znowu zasłaniają lekko widoczność przy skręcaniu.
~matad'or
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Dobrze, ale w kombiaku bardzo pomocne są czujniki cofania, pomimo dużych i bardzo poprawnie zaprojektowanych lusterek bocznych.

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Leon_Wlkp
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Jest ok, mam czujniki cofania i przydają się. po 7 latach skrócił sie ich zakres działania.
Hyundai i30 I CW