Lista ocen Hyundai i30 I CW (160)

~Greg
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Ogólnie jestem zadowolony bo nigdy nie zawiódł i nie generuje wielkich kosztów utrzymania, aczkolwiek są wady które mogą zniechęcić potencjalnych kupców. Na plus w wersji kombi przestrzeń dla pasażerów z tyłu, bije wszystko w tym segmencie i roczniku. Minusów jest niestety więcej: Słabe wyciszenie kabiny i krótka skrzynia 5, na trasy się nie nadaje. Delikatne zawieszenie i lakier który łatwo zarysować,
~kopernik
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Dla mnie wystarczy. Samochód dla przeciętnego Polaka za polskie wypłaty (na raty). Nie za drogi, dobrze wykończony, w dobrym wyposażeniu. Ma właściwie wszystko co chciałem i trochę więcej. Estetyczny. Złodzieje omijają go z daleka. Mnie pasuje...prze 5 lat nie będę grzebał w tym samochodzie i nie będę jeździł szrotem ;) z duszą na ramieniu...
~achuaz
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
ogolnie nie jest źle i gdyby serwis byl lepszy toby bylo OK
~KRZYSZTOF
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
STAWIAM 5 ZA JAKOŚĆ WYKONANIA I NOWATORSKIE ROZWIĄZANIA.
~Wc
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Hyundaia i30 w dieslu 1.6/90km polecam każdemu,komu zależy na bardzo niskim spalaniu,trwałości ,niezawodności i komforcie podróżowania.Jeśli ktoś jednak lubi szybszą/bardziej dynamiczną jazdę może być ciut rozczarowany,bo Hyundai z tym silnikiem jest bardzo mało elastyczny.Jednak zalety tego modelu (moim zdaniem) w zupełności wynagradzają słabą dynamikę jazdy. Hyundai dostaje ode mnie najwyższą ocenę!
~paawel
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Auto posiadam od nowości i jest to pierwsze auto w którym oprócz okresowych przeglądów oraz planowych wymian eksploatacyjnych nic nie trzeba było robić.
~tr
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
po latach jeżdżenie \"fajnymi\" autami, które ciągle stały w warsztacie kupiłem nowe \"kombi w dizlu\". Życie stało się prostsze, tańsze, mniej nerwowe, mimo że uboższe w pozytywne emocje. Auto jest super, spełnia z nawiązką swoje zadanie, zawozi w każdy zakątek europy i to całkiem wygodnie, służył już jako bar i sypialnia. Mało pali i niewiele kosztował.
~kierowca
CW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Samochód z bardzo dużą przestrzenią dla pasażerów. Stosunkowo mały bagażnik. Nie kupiłbym ponownie. Wcześniej jeździłem mondeo, które ma najlepszy układ jezdny w klasie trochę wyższej - to daje przyjemność i pewność prowadzenia i to jest najważniejsze w samochodzie. Silnik można kupić różny, jakie ma się upodobania, ale układ jezdny to tylko Ford. Tutaj jest wszystko \'tylko\' poprawnie.
~Yary
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Cichy, na hamowni wyszło że mam 120 KM, więc nieco lepiej niż w specyfikacji. Elastyczny i dynamiczny, choć osobiście najbardziej podobał mi się 140 konny w Volvo S40 mojego przyjaciela- to była bajka. Generalnie przy pojemności 1.6 i bardzo dobrym spalaniu uważam go za rewelacyjny! (Silnik)

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ksks3@interia. pl
CW 2.0 143KM 105kW
Zbyt wcześnie na obiektywną ocenę. Chociaż furka da się lubić.
Hyundai i30 I CW