Lista ocen Hyundai i30 I CW (160)

3,3
~tygrys203@poczta.fm
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wszystko było by fajnie jednakże w tak krótkim czasie za dużo razy byłem już z usterkami w serwisie i prawdopodobnie to dopiero początek (jeżeli się zmieni to napiszę) na razie zaczynam być powoli rozczarowany zakupem choć wcześniej autko wywarło na mnie pozytywne wrażenie.
~Mariusz
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Byłoby 5 gdyby nie klekot przy obrotach 1700-1900 który trochę psuje efekt.Ale dzieję się tak tylko przy lekkim muśnięciu gazu i chyba ma to związek z tym że jest mniejsza ilość wtrysku.Przy wyższych obrotach lub mocnym wciśnięciu gazu silnik jest bardzo cichy.Ciężko uwierzyć że to tylko 90km. (Silnik)
~maciek nova 13 super
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
CICHY a karzdy będzie się gapił w ten samochód dla pań DO KITU dla rodziny BARDZO DOBRY I SUPEROWY I NA 100 PROCENT BESPIECZNY bo ma 5 z euro ncap (Silnik)
~piejar@poczta.onet.pl
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Silnik cichutki jak na diesla, szczególnie przy dużych prędkościach. Terkocze jedynie krótko po zapaleniu i w czasie postoju ;-) (Silnik)
~Cris
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
To mój szósty nowy samochód i jak dotąd najlepszy.
~dar
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Duże auto kombi, dużo miejsca dla osób w przodzie i w tyle. Niskie koszty jazdy - LPG. Dobry komfort jazdy. Dobre oświetlenie świateł mijania a jeszcze lepsze światła drogowe.
~Arek -kronos
CW 2.0 CRDi 140KM 103kW
super zadowolony jestem z auta nie dlugo biore 20-stke dla żony też super autko
~notus
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Dobra propozycja, szkoda tylko że drogi mamy tak kiepskie co skutkuje narzekaniem na głośność zawieszenia. Ogólnie bardzo przyzwoite autko, dobre materiały wykończeniowe, spasowanie tez nienaganne. Jak komuś nie zależy na prestiżu marki to polecam. Drogie części a zarazem ich brak -ale samochód dopiero co wszedł na rynek więc mam nadzieję że to się niedługo zmieni.
3,7
~nelu
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Wszystko byłoby OK, gdyby nie ten układ kierowniczy

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,8
~spider
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Silnik 1,4 w zupełności wystarcza do poruszania się po fantastycznych polskich drogach. Niezła dynamika i niskie spalanie. (Silnik)
Hyundai i30 I CW