Lista ocen Hyundai i30 I CW (149)

~Cris
Hyundai i30 I
To mój szósty nowy samochód i jak dotąd najlepszy.
~Arek -kronos
CW 2.0 CRDi 140KM 103kW
super zadowolony jestem z auta nie dlugo biore 20-stke dla żony też super autko
~notus
Hyundai i30 I
Dobra propozycja, szkoda tylko że drogi mamy tak kiepskie co skutkuje narzekaniem na głośność zawieszenia. Ogólnie bardzo przyzwoite autko, dobre materiały wykończeniowe, spasowanie tez nienaganne. Jak komuś nie zależy na prestiżu marki to polecam. Drogie części a zarazem ich brak -ale samochód dopiero co wszedł na rynek więc mam nadzieję że to się niedługo zmieni.

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~nelu
Hyundai i30 I
Wszystko byłoby OK, gdyby nie ten układ kierowniczy
~spider
CW 1.4 DIHC CVVT 109KM 80kW
Hyundai i30 I
Silnik 1,4 w zupełności wystarcza do poruszania się po fantastycznych polskich drogach. Niezła dynamika i niskie spalanie. (Silnik)
~Jaro
Hyundai i30 I
Solidny samochód z małymi niedoróbkami ale konkurencja też nie jest lepsza więc jest bardzo dobrze.
~mrozwit
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Hyundai i30 I
Silnik jak na moc 90 KM, przy skrzyni 6 biegów bardzo dobry. Przyspieszenie bardzo dobre. Dobrze wyprzedza w trasie na 5 biegu. Trochę słychać klekot na biegu jałowym. (Silnik)
~Michał
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Hyundai i30 I
super auto polecam każdemu w wersji komfort z esp to auto zaspokoi nawet wybrednych ludzi tylko trzeba dobrać silnik do własnych potrzeb ale 1,4 to nieporozumienie pali więcej niż 1,6 i jest odczuwalnie słabszy.
~kmiecz
Hyundai i30 I
CRDI 1.6 115KM - bardzo dobry silnik. Na czwartym biegu doskonała dynamika, na piątym i szóstym jeszcze ciągnie bez żadnych problemów. Cichy, dynamiczny - polecam (Silnik)
~AdrianWolak
Hyundai i30 I
Na plus wyglad, ergonomia, zachowanie na drodze. Do minusów hmmm... spalanie potrafi platac figle . Trzeba sie naprawdę napocic zeby bylo ponozej 6/100 Ale nie jest niemożliwe Brak tempomatu to porazka w tej klasie auta Plastikowe elementy tragiczne. Szybko sie rysuja. Zreszta podobnie jak lakier ( w moim przypadku czarny brokat) pod slonce wyglada tragicznie
Hyundai i30 I CW