Lista ocen Hyundai i30 I CW (160)

~tom77
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
przed zakupem porównywałem z focusem i octawią,raczej pod kątem wizualnym bo nimi nie jeździłem.hyundai nie odbiega jakością wykonania natomiast ceną znacznie, oczywiście na korzyść. podobna konfiguracja silnika i wyposażenia forda i octawii droższa o około15 tyś.
~GS
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Auto kupione z salonu na początku 2009, rok produkcji 2008. Od samego początku auto było bardzo miłym zaskoczeniem. Wystrój wnętrza jak na dzisiejsze plastykowe wytłoczki wygląda całkiem nieźle. Bezawaryjność na wysokim poziomie. Oczywiście była wymieniana turbina i jakieś drobiazgi ale poza tym auto jeździ praktycznie bezawaryjnie przez 15 lat i ma na liczniku 510000. Przypuszczam że gdyby nie nieco zniszczone wnętrze (wożony pies) to...
~lidka
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
kąty ustawienia nawiewu mogłyby być precyzyjniejsze (Wentylacja i ogrzewanie)
~Marek z ŁODZI
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
Kupiłem auto od pierwszego właściciela z salonu Polska., przy stanie licznika 61000. Samochodzik jak nowy. Wymieniłem tylko olej, filtry i odgrzybiłem klimatyzacje.Przejechałem już 11000 tyś km i jestem jak na razie bardzo zadowolony.Jedyną rzeczą do której mogę się przyczepić to brak 6 biegu w tym modelu no i oczywiście przy dużej prędkości duży hałas w środku kabiny. Ale ogólnie super samochodzik zwłaszcza że robię tylko trasy do pracy i z...
~dexth
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jestem mile zaskoczony. Czytałem opinie, że samochód z tym silnikiem jest \"mułowaty\". Na pewno to nie jest silnik do ścigania się od świateł do świateł, ale nie ma problemów z wyprzedzaniem. (Silnik)
4,1
~eurobogo
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Fajny wygląd zewnętrzny, a i w środku nie musi się wstydzić. Materiały wykorzystane do wykonania wnętrza są dobrej jakości.
~Rafal
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Dobre auto godnie polecenia. Obecnie nie mam zastrzeżeń.
~pwa_szczecin
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
bardzo dopracowany samochów, wykończenie w środku najlepiej sprawdzić samemu, jest naprawde dobrze
3,3
~eugsta
CW 1.6 DOHC CVVT 126KM 93kW
wyposażenie odbiega od tego co jest pokazane w folderze np w wersji \"style\" brakuje siatki oddzielającej przedział bagażowy - taka była wersja dilera
~polo
CW 1.6 CRDi 115KM 85kW
Rewelacja . Najlepszy diesel jakim jeździłem. Cichy, niskie spalanie, b.dobra dynamika (Silnik)
Hyundai i30 I CW