Lista ocen Hyundai i30 I CW 1.6 CRDi 90KM 66kW 2008-2010 (16) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Betegie
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Wg mnie bardzo dobra. Od jakości części po plastiki w środku samochodu, biorąc pod uwagę cenę, jest bardzo dobra. 180 tys. km i nic nie trzeszczy w kabinie, ani w zawieszeniu. Odnosi się wrażenie, że auto jest "zwarte", dobrze spasowane. Mimo przebiegu i wieku (blisko 9 lat), szczególnie po wymianie sprzęgła, jak skrzynia zaczęła płynnie chodzić, dalej odnosi się wrażenie, że jeżdżę jeśli nie nowym, to przynajmniej świeżym autem.
~Marian
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
I tu auto zyskuje. Nowy diesel,ESP klima full opcja dla kompaktu (jedynie brak tempomatu boli) do tego kombi za 60tyś. Nosz kurde poszedłem wtedy do Skody,a oni za taką Octavię chcą 86tyś jeszcze wtedy z 1.9tdi na pompowtryskach. O Astrze IV za ponad 90 i Focusie nawet nie wspomnę. Za tyle różnicy to ja jeszcze paliwa nie przejeździłem, a przepaści na taką kwotę w jakości nie ma. Fakt,jest gorzej wykonany,ale na 5tyś nie 30!
~tygrys203@poczta.fm
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
No coz tu trzeba przyznac ze za te pieniadze w takim wysposazeniu nie dostanie sie auta "bardziej cenionych marek" samochodow na naszym rynku. Jak Hyundaj popracuje jeszcze nad kontrola jakosci i drobne niedorobki znikna (w koncu Polska to nie kraje 3 swiata) to powinien podbic rynek.
~Borówa z Łodzi
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Za te pieniądze tzn, 57 tysięcy nie ma auta, które mogło by konkurować z Hyundaiem. Mam wersje i30 CW 1.6 CRDI Comfort. Dostałem upust 8 tysięcy zł, lakier metalik, opony zimowe , dywaniki gumowe do wnętrza plus pakiet OC,NW i AC za 1700 zł.
~Wc
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jakość wykonania bardzo dobra.Po 5 latach widać co prawda przetarcia na kierownicy,ale generalnie użyto dobrych ,solidnych materiałów. Silnik i podzespoły w moim egzemplarzu póki co bezawaryjne.
~Seeger
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
raczej dobrze ale można do kilku rzeczy mieć zastrzeżenia ( w szczególności do bardzo podatnej na porysownie szyby przedniej i nieprecyzyjnej skrzyni biegów)
~tygrys203@poczta.fm
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
No cóż na dzień dzisiejszy cena nie jest już tak atrakcyjna na tle konkurencji - patrz seat ford golf, zaczynam żałować że nie poczekałem.
~xavius8
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jak za tę cenę dobry samochód. Gorzej w przypadku poważnego problemu. Mimo gwarancji HMP zostawia człowieka na lodzie.
~ljd@onet.eu
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
świetna cena do wyposażenia, wcześniej rozważałem Bravo, Aurisa, Octavie ale żaden nie miał takiego wyposażenia i silnika diesla
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 I CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
6,1
~piejar@poczta.onet.pl
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
55 tys za turbodiesla, turbina ze zmienną geometrią - jest jakieś inne nowe auto za tą kasę?
Hyundai i30 I CW