Lista ocen Hyundai i30 I CW 1.6 CRDi 90KM 66kW 2008-2010 (18) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Betegie
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Słupki przednie smukłe, lusterka dobrze dobrane, parkowanie tyłem bez czujników idzie bez problemów - rzekłbym, że bardzo intuicyjnie, mimo stosunkowo szerokich tylnych słupków. Szyba przednia i boczne dają przyzwoitą widoczność kierowcy, nie ma problemu przy osobie ok. 181 cm wzrostu przy podjeżdżaniu pod światła, że trzeba się pochylać nad kierownicą.
~Borówa z Łodzi
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Idealna, auto bardzo dobrze przeszkolone, nie ma problemu z widocznością do przodu, tylko podczas cofania trzeba się nauczyć oceniać odległość od przeszkody, ale to już kłopot przy każdym aucie.
~ljd@onet.eu
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Do przodu i na boki jest rewelacja, trochę gorzej do tyłu, niestety nie mam czujników parkowania i parkuję na wyczucie co widać po zderzaku. Ale ma świetne lusterka.
~piotr_targoński
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra, do tyłu wystarczająca. Lusterka dość duże, więc z parkowaniem nigdy większych problemów nie miałem.
~Marian
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Świetne lusterka,do tyłu również dobrze,trochę gorzej z przodu z lewym słupkiem,czasem trzeba się wychylić na ostrych zakrętach w lewo.
~tom77
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Widać wszystko.Lusterka duże no i na końcu czujniki parkowania,które czasami fiksują,ale jak najbardziej przydatne.
~matad'or
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Dobrze, ale w kombiaku bardzo pomocne są czujniki cofania, pomimo dużych i bardzo poprawnie zaprojektowanych lusterek bocznych.
~xavius8
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Przód i boki dobra, jednak do tłu dość słaba, szczególnie dla niskich osób.
~Tomek
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Brak zastrzeżeń, moim zdaniem jest ok. Mimo to polecam czujniki cofania.

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dexth
CW 1.6 CRDi 90KM 66kW
Super. Siedzi się wysoko, wydaje się, że widzisz wszystko z góry.
Hyundai i30 I CW