Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback 1.6 126KM 93kW 2007-2012 (46) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris_99
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Wyciszenie to wada modelu. Jednostka dysponująca silnikiem 126KM niestety jest dość głośna szczególnie po przekroczeniu 3,5 tys obrotów. CZyli powyżej 110 km/godz. Zayczna byc doś mocno słyszalny silnik w kabinie kierowcy. Czego tu brakuje. Producent nie założył w wersji beznyznowej silnika wygłuszenia pod klapę silnika. Mamy tylko blache klapy od spodu i tyle. Pod silnikiem nie ma żadnej osłony !!!! Ponadto tylne kołą nie posiadaja nadkoli....
~wieslawgrela@wp.pl
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Niesamowity hałas i stuki zawieszenia na nierównościach. Jestem przerażony. Jeśli ten typ tak ma to katastrofa. A może tak mieć bo w Australii zastosowano całkiem inne zawieszenie, a w Rosji była akcja przywoławcza na wymianę całych zawieszeń. Dopóki Hyundai Polska się nie przyzna może być walka z wiatrakami. A nie po to się kupuje nowy samochód.
~Darek
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Cyba już wszytko napisałem ale podsumowująć: - tylko 5 krótkich biegów; - słabe wyciszenie kabiny; - głośne opony Hankook; - brak pełnych nadkoli (wer. comfort); - bak maty maski (założyłem - nie pomaga) fakty te sprawiają, że straciłem przyjemność z jazdy i kropka.
~Tomek_BB
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Wyjątkowo cicho, kapitalne wygłuszenie wnętrza. Mimo że w mojej wersji jest pakiet sportowy, włącznie z wydechem, nawet na wysokich obrotach dźwięk silnika nie męczy, słychać jedynie lekki buczenie wydechu. Pod tym względem przewyższa europejską konkurencję.
~Jester
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Po 3500 obr/min robi się dość głośno. Po rozgrzaniu silnika na biegu jałowym silnika niemal nie słychać. W jeździe miejskiej zatem jest cicho jednak kiedy na autostradzie chcemy szybciej pojeździć musimy przyzwyczaić się do pomruku silnika.
~Meteo69
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Ze względu na brak maty wygłuszającej w wersjach z silnikiem benzynowym, słabe standardowe opony i brak 6 biegu, w tym samochodzie powyżej 100 km/h jest dość głośno. Ta właściwość jest najbardziej denerwująca w i30.
~spiltfuel
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Nie jest to limuzyna, silnik słychać ale nie wyje. powyżej setki trzeba podgłosić rozmowy lub muzykę. maty wyciszające powinny zadowolić wrażliwych na hałasy. Dla mnie praca silnika jest jak IV część 9 symfonii Beethovena
~asystent
Hatchback 1.6 126KM 93kW
Brak 6 biegu, powyżej 120 wyje ostro i trzeba się przyzwyczaić. W niższych przedziałach dobrze. Wyciszenie podwozia nie istnieje, każdy kamień uderza jak w puszkę.
~Tadeusz
Hatchback 1.6 126KM 93kW
katastrofa, dokupiłem matę wygłuszającą do pokrywy silnika, ale nic nie daje. Radio słychać prawie tak samo głośno wewnątrz, jak też z zewnątrz, mimo zamkniętych drzwi !

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bili74
Hatchback 1.6 126KM 93kW
juz pisałem po miescie i do 100 ok, potem kiepsko zimą trzeszcza plastiki moze nie az strasznie ale jednak - 2 lata auto, a i wlecie tez cos tam słychac czasami
Hyundai i30 I Hatchback