Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW 2007-2010 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piotras
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
standard w tym modelu rocznik 2009 to żarówki H7 bardzo czesto sie przepalają /wymiana 1-15 min/ chociaż od pół roku udało mi sie nie przepalić, kupiłem jakieś dobre żarówki bo problem zniknął /jeżdże na automacie/ tanie żarówki sie nie sprawdziły u mnie. Drugi problem to zerwana linka otwierania drzwi /problem udało sie załatwić samemu za około 10-15 pln i 45 min robocizny. Drobny problem z farbą na kierownicy /wyciera sie/. Akumulator padł...
~miccal4
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
żarówki h7 wiadomo o co chodzi po za tym nic! po to nowe auto kupiłem! łącznik stabilizatora wymieniony na gwarancji, inne marki kazały by sobie płacić za to, tutaj bez problemu, i mimo ze wiem ze wytrzymają tylko kolejne 30 tysięcy to wtedy cos lepszego sie kupi oryginalnego! i 50 zł nie pieniądze
~macho
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Te nieszczęsne stuki w kolumnie kierownicy... serwis dokonał wymiany \"zestawu naprawczego kolumny kierownicy\", ale niewiele to pomogło. Nic poza tym. Jesli Panowie z Serwisów zaglądają na tę stronę, to polecam problem ich uwadze.
~plotom
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
w moim egzemplarzu pojawiają się stuki w kierownicy, skręcając w lewo. Zimą czasami muszę grzać dwa razy świece (przy -5 stopni) ale nie zawsze. Na dniach przegląd, także zgłoszę te usterki ;)
~remek
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Niewiele tego było, a większość załatwiłem we własnym zakresie, bez wywalania kasy w serwisie. Dobra informacja w internecie, stronki polskie i zagraniczne. Gorzej z dostępnością części.
~Borys
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Rdza na klapie bagażnika (gwarancja), stukająca klapa bagażnika, cofanie płynu w spryskiwaczach, różne działanie radia, częste przepalanie żarówek H7 w reflektorach.
~d.k
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Często przepalające się żarówki z przodu. Wymiana końcówek drążka. Dwa amortyzatory. I to by było na tyle przez 10 lat. Nic tylko się cieszyć.
~Igor
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Na początku liczne \"choroby wieku dziecięcego\", które trochę zaburzały pozytywny obraz samochodu. Teraz \"wyleczone\" i jest OK.
~TOM
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
WYMIANA WSZYSTKICH SWIEC ZAROWYCH PRZY 21000 KM,WYMIANA ŁACZNIKA STABILIZATORA 23400 KM

Usterki Hyundai i30 I

Hyundai i30 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~wojtekm
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jest ok, tylko tłucze się osłona pod schowkiem, ale jak coś się podłoży to przestaje.
Hyundai i30 I Hatchback