Lista ocen Hyundai i30 I Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW 2007-2010 (27) - Widoczność

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~macho
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Jak na ten typ samochodu - bez zastrzeżeń. Kto narzeka na szerokie przednie słupki, niech spróbuje wyrobów konkurencji. Doskonałe lusterka boczne - pentagonalny kształt umożliwia kontrolę nad drogą z tyłu i pomaga w manewrach przy cofaniu, zwłaszcza, że lusterka są elektrycznie sterowane. Kto lubi, niech montuje czujnik cofania - dla mnie zbędny gadżet.
~Robert
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Duże szyby, wszystko gra. Bardzo chwalę sobie duże lustra - zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Jest to wielki plus samochodu. Pewnie przez duże lustra prędkość maksymalna jest niższa o jakieś 10 km/h, ale coś za coś.
~remek
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Dla mnie 4+. Typowo grube słupki przednie zasłaniają dość skutecznie pieszych na przejściu, zwłaszcza ten po stronie kierowcy. Cofanie bez problemów - czujniki uważam za przesadę, ale jak ktoś lubi.....
~Borys
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Dobrze, a nawet 4,5. Widoczność zapewnia bezpieczeństwo manewrów, czytelne lusterka ze znacznym zmniejszeniem pola \"martwego\". W wersji htb niepotrzebne, jak dla mnie, czujniki cofania.
~wojtekm
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Z przodu widoczność idealna, z tyłu troszkę gorzej, ale teraz w mało w którym nowym samochodzie z tyłu coś widać. Doskonałe światła - jestem zaskoczony jak dobrze oświetlają drogę.
~nightwoman
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
przez tylną szybę widać niewiele. Rekompensują tu duże lusterka, można przyzwyczai się i po kilku dniach jazdy nie jest to już problemem.
~miccal4
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
ogromne lusterka sprawiają ze nawet czujniki parkowania nie sa potrzebne ale dobrze je mieć, ogólnie na 5 , czuje doskonale auto i jego wymiary!
~maksi
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Do przodu i na boki jest ok. do tyłu trochę gorzej ale to kwestia drugorzędna bo jest czujnik cofania.
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
Kicha. Stuki w zawieszeniu, stuki w kolumnie kierownicy, za niskie zawieszenie na nasze drogi
~histe@interia.pl
Hatchback 1.6 CRDi 90KM 66kW
widoczność do przodu i na boki b. dobra, niestety do tyłu juz przeciętna. Duży plus za wielkie lusterka
Hyundai i30 I Hatchback