Lista ocen Hyundai i30 I (7)

~kierowca
CW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Samochód z bardzo dużą przestrzenią dla pasażerów. Stosunkowo mały bagażnik. Nie kupiłbym ponownie. Wcześniej jeździłem mondeo, które ma najlepszy układ jezdny w klasie trochę wyższej - to daje przyjemność i pewność prowadzenia i to jest najważniejsze w samochodzie. Silnik można kupić różny, jakie ma się upodobania, ale układ jezdny to tylko Ford. Tutaj jest wszystko \'tylko\' poprawnie.
~Arek -kronos
super zadowolony jestem z auta nie dlugo biore 20-stke dla żony też super autko
~Kazimerz
Hatchback 2.0 CRDi 140KM 103kW
Silnik 2,0 benzyna. Pozwala bezpiecznie wyprzedzać. Szkoda tylko, że ma pasek rozrządu zamiast bezobsługowego łańcucha. (Silnik)
3,3
~Klaudia
Hatchback 2.0 CRDi 140KM 103kW
Witam wszystkich, samochód dostalam od rodzicow, niestety idealny nie jest, wrecz przeciwnie ma sporo wad, najwieksza moim zdaniem to malo miejsca w srodku, ciezko tam sie chocby zabawc ahaha, skrzynia troche szarpala no i rdza zaczeła go brac mimo ze dblam wyjątkowo dobrze! po za tym chce powiedziec ze mam ten model na sprzedaż, wiec po zdjecia i wiecej informacji zapraszam na insta! @tajnyromans
~bszymura@OP.PL
Hatchback 2.0 CRDi 140KM 103kW
JESTDOSYĆ DOBRZE 6 DO PRZODU + WSTECZNY LEWAREK BIEGÓW MUGŁ MIEĆ KRUTSZY SKOK (Skrzynia biegów)
~sanczopansa
~Henio B
CW 2.0 CRDi 140KM 103kW
Jest to autko z którego jestem bardzo zadowolony pod każdym względem.