Lista ocen Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting (17)

~Adam
Hatchback 5d Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
Auto ładne, zgrabne, przyzwoicie pracuje, trochę twarde zawieszenie ale dla mnie to na plus, dużo miejsca z przodu, ale tył pozostawia wiele do życzenia, skrzynia bardziej przypasuje fanom ecodriving'u, bagażnik do miasta wystarczy a tak to mały...
~Franky
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Autko w wersji komfort bardzo przyzwoite. Zaskoczyly mnie bardzo przyjemne w dotyku miekkie plastiki. Super zestaw glosnomowiacy ze sterowaniem glosowym. Jesli chodzi o osiagi to nie sa powalajace, ale dla bezpiecznego podrozowania jak najbardziej wystarczajace. Komfort podrozowania przyzwoity. Po przejechaniu 500km duzego zmeczenia sie nie czuje. Fotel i kierownica z mozliwoscia duzej regulacja. Spalanie na bardzo niskim poziomie. Do minusow...
~R.M.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
Myślałem nad wyborem z pół roku. W końcu wybrałem I30 wersję Classic Plus .Ogólnie to wygodne i ekonomiczne auto. Zaskoczyło mnie niskie zużycie paliwa. Duży komfort podróżowania ,wygodne fotele,przestronne wnętrze. Auto dobrze radzi sobie także na dłuższych trasach ,po 500-600 km nie czuć zmęczenia. Dobrze grające fabryczne radio, wystarczająco bogate wyposażenie seryjne.
~MichalREP
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym samochodem, śmiem twierdzić, ze jest to najlepsze auto tej klasy jakim przyszło mi jeździć, a było już tego trochę z każdej stajni. Interesujący wygląd, ponadprzeciętne wyposażenie i wyjątkowy komfort to główne cechy tego auta. Dodam, ze jest to mój samochód służbowy, w którym spędzam wiele godzin w ciagu dnia.
~iwdar
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Zakup samochodu poprzedziłem solidna analizą rynku w zakresie kompaktów do 100 tyś. zł. w jej ramach koncertowałem się na wyposażeniu, jakości wykonania oraz wrażeniach z jazdy. Hyundai I30 był ostatnim modelem którym testowałem i w mojej opinii jest najbardziej optymalnym wyborem. Posiadam najbogatszą wersje Premium z bardzo bogatym a co najważniejsze świetnie działającym wyposażeniem w to wpisuje się bardzo dobry silnik i bardzo dobrze...
3,5
~zip7
Hatchback 5d Facelifting 1.4 CRDi 90KM 66kW
Przejechałem 1500 km (auto służbowe, świeżo odebrane z salonu). Auto poprawne, przewidywalne, ale z zewnątrz nijakie, trudno na czymś oko zawiesić. W środku wykonane poprawnie z niezłych materiałów, powiedziałbym średnia w tej klasie. Mnie nie przekonało i prywatnie bym go nie kupił.
~foxter
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
To co mi się podoba i co uważam za atuty i30stki: design, funkcjonalność - wszystko na swoim miejscu, silnik no i przede wszystkim wykończenie wnętrza - wszystko na prawdę solidnie wykonane z niezłych materiałów (deska rozdzielcza, przesuwany podłokietnik to jest to!, komfortowe siedzenia) - mam wersję comfort, stąd może moje odczucia, ale na prawdę wykończenie wnętrza jak dla mnie super!
~dardum
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Witam wszystkich. Autko mam 4 miesiące i przejechane 10000 km. Przy dojazdach do pracy ( 20% miasto 20 % autostrada reszta wioski i drogi wojewódzkie) wychodzi 5,2l . Do Budapesztu zajechałem ze średnią 4,2 ale bez autostrad. Chorwacja tam i sam 2 osoby z autostradami 5,2, Kraków - nasze morze autostrady w więkrzości i Box na dachu 4 osoby i zaprany bagażnik 6,4ltr ale jechane było szybko 140 nie schodziło z licznika za często.Kraków-Ustrzyki... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~gambolo
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Generalnie auto oceniam pozytywnie bo na dzień dzisiejszy trudno stwierdzić wady po przejechaniu 5 tyś. kilometrów. Mam fajna wersję Go wiec dobrze doposażoną plus ładny lekko usportowiony wygląd poprzez dodatki.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting
~Łukasz
Hatchback 5d Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
Ogólnie auto z tym silnikiem nadaje się doskonale na miasto. W trasie gorzej z wyciszeniem powyżej 120km/h
Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting