Lista ocen Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting (9) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam
Hatchback 5d Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
Przód rewelacja, z tyłu może brakować miejsca na nogi jeżeli z przodu siedzą osoby potrzebujące więcej miejsca. Za to jest z tyłu wystarczająco miejsca wzwyż ;) Fotele zaskakująco wygodne.
~Franky
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Mimo ze autko nie jest duzych rozmiarow to podrozuje sie bardzo komfortowo. Fotele wygodne, z duza mozliwoscia regulacji, miedzy innymi odcinka ledzwiowego czy wysokosci, dobrze trzymaja na zakretach.
~foxter
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Przód bardzo dużo miejsca, mam prawie 190cm i na prawdę miejsca wystarczy, o wiele więcej niż np. w nowym Tucsonie... Z tyłu nie wiem, nie jeździłem, ale nikt się nie skarżył:)
~MichalREP
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jest bardzo dużo miejsca. Przy moim wzroście 180 cm z tylu miejsca jak w limuzynie. W piątkę można jechać, jednak w czwórkę to idealnie. Duże kieszenie w drzwiach pomieszczą wszystko
~R.M.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
Dużo więcej miejsca z przodu niż w niejednym większym aucie. Przykładowo w Insygnii jest sporo ciasniej. Z tyłu osoby wysokie też siedzą wygodnie.
~zip7
Hatchback 5d Facelifting 1.4 CRDi 90KM 66kW
Nie liczyłem centymetrów ale zarówno z przodu jak i z tyłu miejsca wystarczająco. Zwłaszcza z przodu jest obszernie. Na pewno lepiej niż w Astrze IV.
~iwdar
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Według mnie czołówka w klasie kompakt. Z przodu miejsca bardzo dużo pozycja z kierownicą komfortowa (mam 180 cm)
~Ja
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Ponad 2m wzrostu i mieszczę się bez problemu. W tej klasie tylko Leon oferował zbliżony komfort.
~Łukasz
Dla mnie jest ok 172cm