Lista ocen Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting (11) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~R.M.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
działa bardzo dobrze . Kabina szybko się nagrzewa jak i ochładza. Wersja classic plus ma klimę manualną ale po nastawieniu temperatury naprawdę nie ma potrzeby grzebania w nastawach. Fajne są różne wybory nawiewów i mimo jazdy zimą szyby nigdy nie zaparowały.
~Adam
Hatchback 5d Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
Zimą albo zimne nogi albo zaparowane szyby zanim się dobrze nagrzeje, a zajmuje mu to kilka chwil. Przy większych prędkościach i ujemnych temperaturach pokrętło ogrzewania musi być cały czas na max lub prawie na max.
~MichalREP
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Dwustrefowy klimatronik daje sobie radę bez problemów. Jedyny minus to techniczny zwiazany z gazem w układzie klimatyzacji tj R-1234a który w serwisie jest bardzo drogi. No ale ja mam służbowy wiec mnie to lotto :)
~iwdar
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
Bardzo dobrze działająca klimatyzacja automatyczna, Automatyczne odszranianie przedniej szyby działa bardzo pewnie i w właściwych momentach. Nawiewy dla tylnych foteli działają bardzo poprawnie.
~Franky
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Autko szybko sie nagrzewa, klimatyzacja automatyczna dziala bez zarzutu, inteligentny system odparowywania szyby rewelacyjny.
~foxter
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
5/5. Jedna rzecz którą bym dołożył to pełne ogrzewanie przedniej szyby, u mnie jest częściowe.
~Kamil
Hatchback 5d Facelifting 1.6 MPI 120KM 88kW
Brakuje nawiewow z tyłu, jest tylko pod przednimi siedzeniami poprowadzony nawiew.
~sikor
Hatchback 5d Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Jeszcze zimą nie jeździłem, ale pakiet zimowy na pewno da radę :-)
~Łukasz
Hatchback 5d Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
Sprawuje się świetnie, nie ma problemów zimą ani latem.
~Przemo Tychy
Hatchback 5d Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
Klimatyzacja dwustrefowa jest mega *****ista! Polecam.
Hyundai i30 II Hatchback 5d Facelifting