Lista ocen Hyundai i30 II Hatchback 5d (28) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mar_ekk
Hatchback 5d 1.6 GDI 135KM 99kW
Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. Przed decyzją o zakupie Hyundai\'a myślałem również o nowym Focusie i Corolli/Aurisie. Focus wypadł najsłabiej co mnie dziwi, ponieważ nowy model przeszedł lifting, a ma mniej miejsca z przodu i z tyłu niż jego starsze wersje. Toyota również przegrywa pod tym względem z Hyundai\'em.
~Jarek
Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW
Miejsce w środku tak jak piszą inni, przyznam że można się uczyć, wykorzystane bardzo dobrze, wygodne fotele, dobrze trzymają na boki i siedząc z przodu nie czujemy się ściśnięci, naprawdę w środku bardzo dobrze wykorzystane miesjce, auto na tą klasę jest naprawdę szerokie co widać i z zewnątrz i w wewnątrz.
~użytkownik
Hatchback 5d 1.6 CRDi 110KM 81kW
Chyba żadne auto kompaktowe nie może się z nim równać. Nie biorę pod uwagę Octavii bo samochód jest sporo dłuższy od i30. Ale porównując go do Aurisa, Leona, Meganki czy Astry to jest bez dwóch przestronniejszy zarówno z przodu i z tyłu w szczególności.
~sin34
Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW
Samochód z zewnątrz nie sprawia wrażenia dużego co nie przekłada się na wrażenia zastałe już w jego środku. Wyprofilowane drzwi sprawiają że użytkownik ma wrażenie jakby obcował z zupełnie innym wozem.
~rafal.api
Hatchback 5d 1.6 CRDi 110KM 81kW
Wystarczająco dużo miejsca nawet dla wysokich pasażerów. Mam 190cm wzrostu i nawet na tylnej kanapie można podróżować w wysokim komforcie. Miejsca bardzo dużo.
~Paweł Lesik
Hatchback 5d 1.6 MPI 120KM 88kW
Sporo miejsca dla kierowcy i za nim też niczego sobie. To samo ma reszta pasażerów. W bagażniku (hatchback) też nie jest źle. Mieści się bardzo dużo.
~Praktis
Hatchback 5d 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto zaskakuje przestronnością, biorąc pod uwagę gabaryty wewnątrz jest na prawdę komfortowo.
~szary
Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW
Bardzo wygodny, nawet osoby znacznie większe ode mnie (takie 190 cm na 110 kg) mieszczą się swobodnie
~Tomasz
Hatchback 5d 1.4 CRDi 90KM 66kW
Miłe zaskoczenie na zewnatrz jest maly a w srodku dużo miejsca z przodu jak również z tyłu
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 II Hatchback 5d
5,8
7,6
~Skk
Hatchback 5d 1.6 CRDi 110KM 81kW
Bardzo dużo przestrzeni w swojej klasie, zapewnia komfort z przodu i z tyłu dla osób powyżej 180-190 cm
Hyundai i30 II Hatchback 5d