Lista ocen Hyundai i30 II (23) - Karoseria

Na liście zabraknie 106 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kammbel
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
Chyba najsłabszy punkt. Mogłem zabezpieczyć sobie folią maskę i przedni zderzak. Lakier podobno bardzo delikatny w porównaniu do innych marek. Z korozją ogólnie nie mam problemu, jest nalot na elementach zawieszenia. Uwaga na klapę bagażnika, mi zaczęła brać w okolicach podświetlenia rejestracji - do ogarnięcia
~Filip
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Tu naprawdę fajnie. W tych rozmiarach, jedno z największych aut wewnątrz. Jedynie bagażnik przeciętny. W wyższych wersjach bardzo dobre materiały, po 240 tys. przebiegu nie ma zużycia.
~Bartosz W
Wagon Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Lakier cienki, łatwo się rysuje ale tragedii nie ma. Rozsądnym wyborem będzie dodatkowe zabezpieczenie podwozia. Aktualnie w moim egzemplarzu z 2017 rdza nie występuję.
~Łukasz
Hatchback 5d Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
Nic się nie dzieje. Uszkodzeniu uległa tylko osłonka przycisku otwierania klapy bagażnika (sparciała i się wykruszyła), ale nie powoduje to żadnych konsekwencji.
~JaMcin
Wagon Facelifting 1.6 CRDi 136KM 100kW
W najwyższej wersji z LEDami z tyłu wygląda świetnie, zgrabne kombi. Przód po lifcie z ksenonami wygląda też bardzo dobrze. Nadwozie dobrze znosi 7 rok eksploatacji.
~Brzoza
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto ma 8 lat i szczerze to lakier dalej prezentuje sie swietnie. Myje auto na szczotkach i wszystko w porzadku mam do dzis. Powloka lakiernicza moglaby byc troszke grubsza.
~Olo krzyżak
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
mam w pięknym kolorze (akurat taki jak na foto w galerii), perła kawa z mlekiem, karoseria ponadczasowa, z pięknym grillem który idealnie komponuje się z reflektorami przednimi
~Mirgor
Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW
się trzyma, wypryski w 2 miejscach rdzy w - miejscach uderzenia kamyczków, rdza wokół zamka tylnej klapy (we wnątrz)
~Eko
Wagon Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Co do karoserii ładna nowoczesna ja mam kolor biały. Wielkim grilem czarny wygląda super nic nie skrzeczy lakier na razie ok
~I30 sport
Hatchback 3d Facelifting 1.6 GDI 186KM 137kW
Największe zaskoczenie ! Na zewnątrz bardzo ładna linia , w środku przestronnie i mimo tego że to 3drzwi pakownie