Lista ocen Hyundai i30 II (62) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radmor
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Kupiłem auto młode rocznikowo (niecałe 3 lata) ale z dużym przebiegiem - co ważne oryginalnym. Warunki 5 letniej gwarancji skłoniły mnie do zakupu bo w tym przypadku wady nie podlegają wyłączeniu jak np. w Kia co potwiewrdziłem przed zakupem w ASO. Przez przebieg auto było tanie a 180kkm zrobione w tak krótkim czasie pozwala mi podejrzewać, że auto latało głównie w trasie.
~grabowski.gb
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Powiem tak, rozglądam się za kolejną i30 lub ceedem II i na rynku używek jest ich brak - można się zapisać u dealera i czkać aż zadzwoni. Auta rozpływają się i nie dziwię się. Są solidne, świetnie wyposażone, trwałe, dają frajdę z jazdy. Moim zdaniem koreańczycy dają z siebie wszystko, by klienci im zaufali i dlatego Hyundai oraz Kia są lepsi niż topowi producenci.
~Franky
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Tutaj jest bezkonkurencyjny. Za niecale 70 tysiecy dostalem diesla dobrze wyposazonego, z przyjemnym wnetrzem, miekkimi plastikami, co nie jest juz takie oczywiste w dzisiejszych samochodach, automatyczna klimatyzacja, zestawem glosnomowiacym i z 5 letnia gwarancja bez limitu kilometrow. Czego chciec wiecej?
~Adam
Hatchback 5d Facelifting 1.4 MPI 100KM 74kW
Niecałe 60 tyś za porządne nowe auto z takim wyposażeniem to bardzo dobra cena. Jakościowo od razu sprawia to bardzo fajne wrażenie - jedyny element do jakiego bym się przyczepił to pokrętło regulacji temperatury nawiewu, które sprawia wrażenie dużo tańszego od reszty.
~czaro
Wagon 1.6 CVVT 120KM 88kW
Bardzo przyzwoity i nieźle wyposażony samochód za rozsądną cenę. Drobne uwagi i wady nie są w stanie zepsuć bardzo pozytywnego wrażenia. Jeśli w dalszej eksploatacji nie będzie wykazywał większych usterek, wybór można uznać za bardzo trafiony.
~Lukasz
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
z tą cenę auto super, 5 lat gwarancji, przeglądy rozsądne, nic się nie psuje a w razie czego gwarancha darmowego auta zastępczego. Rozważałem kupo Golfa VII, Megane III, Kia Ceed ale żaden nie oferował takiego wyposażenia za taką cenę
~Paweł Lesik
Hatchback 5d 1.6 MPI 120KM 88kW
Tani nie jest. Ale też jakość wykończenia w porównaniu do konkurencji oraz mnogość funkcji \"w cenie\" rekompensują trochę wysoką cenę. Zobaczymy jak będzie z awaryjnością na dłuższą metę i osławioną gwarancją 5 lat...
~Jarek
Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW
Jakość- cena jak na nowe auto- stwierdzę, że Koreańczykom ten model się udał, od poprzeniego modelu I generacji lepsza blach, lepsze materiały wewnątrz, lepsze wyciszenie wewnątrz, nie wspomnę o wyglądzie
~Luzak
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
wydaje się ze dobry zakup , rozsądnie skalkulowane cenowo, po 3 latach można sprzedać używane auto i jako argument dla nowego nabywcy ze ma jeszcze 2 lata gwarancji(bezcenne wg. mnie):-)

Usterki Hyundai i30 II

Hyundai i30 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~rheed
Hatchback 5d 1.4 MPI 100KM 74kW
To kryteriu glownie decydowalo zakupie. Cena, ktora mi byla na poziomie renault megane i zdecydowanie korzystniejsza od np Golfa. Jedynym samochodem ktory moglem nabyc taniej byl citroen C4.