Lista ocen Hyundai i30 II (34)

~Bartosz W
Wagon Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto rozsądnie wycenione. Idealne do codziennego przemieszczania się. Wystarczająca dynamika, dobra ekonomia. Wystarczy przeprowadzać serwis maks co 15 tysięcy a motor z pewnością się odwdzięczy bezawaryjną pracą. Stylistyka jak na rok 2012 przystępna wizualnie i nie przesadzona. Używane kosztuje średnio 10 tysięcy mniej niż golf i w mojej opinii jest lepszym wyborem. Przejechałem 15 tysięcy kilometrów. Aktualnie brak większych zastrzeżeń. Z...
~radmor
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Póki co dobrze - kupiłem po flocie z przebiegiem 180kkm. Przez 10 tyś. zapoznałem się z autkiem i jeżeli będzie się dalej tak dobrze sprawować to jak najbardziej jestem na TAK.
~grabowski.gb
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Ciekawe auto. Służyło w rodzinie służbowo i prywatnie. Przewoziliśmy nim duże paczki oraz dzieci - te zdecydowanie bardziej destrukcyjnie działały na pojazd, jednak i30 okazała się dziecioodporna. Jeździliśmy nią często w trasy, ale na codzień męczona była po mieście. W rok zrobiliśmy z żoną 30 tys. Kupiliśm ją jednak z przebiegiem niespełna 20 tys.
~Franky
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Autko w wersji komfort bardzo przyzwoite. Zaskoczyly mnie bardzo przyjemne w dotyku miekkie plastiki. Super zestaw glosnomowiacy ze sterowaniem glosowym. Jesli chodzi o osiagi to nie sa powalajace, ale dla bezpiecznego podrozowania jak najbardziej wystarczajace. Komfort podrozowania przyzwoity. Po przejechaniu 500km duzego zmeczenia sie nie czuje. Fotel i kierownica z mozliwoscia duzej regulacja. Spalanie na bardzo niskim poziomie. Do minusow...
~MichalREP
Hatchback 5d Facelifting 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym samochodem, śmiem twierdzić, ze jest to najlepsze auto tej klasy jakim przyszło mi jeździć, a było już tego trochę z każdej stajni. Interesujący wygląd, ponadprzeciętne wyposażenie i wyjątkowy komfort to główne cechy tego auta. Dodam, ze jest to mój samochód służbowy, w którym spędzam wiele godzin w ciagu dnia.
~baka1408
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu. Silnik bardzo dynamiczny, cichy i kulturalny jak na tą moc i półkę cenową. Wyciszenie dobre, właściwości jezdne również. Ekonomiczna jednostka zapewnia niskie spalanie. Jedyne czego mi brakuje to lepszego wyposażenia (mam zaledwie 2 wersję wyposażenia po najtańszej), natomiast na bardzo dużą pochwałę zasługuje system audio, który w nowoczesny sposób można połączyć z telefonem za pomocą bluetooth i...
~rafal.api
Hatchback 5d 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto na 5 gwiazdek. Najlepszy obecnie wybór na rynku. Piękne wzornictwo, świetne wykonanie, bardzo dobre wyposażenie, oszczędny silnik (jak kto jeździ), komfortowe i bardzo przestronne. Jedyna rzecz na którą zwróciłem uwagę, to że można zapomnieć wyłączyć światła mijania - auto nie informuje dźwiękowo jak to często bywa, o pozostawionych włączonych światłach. POLECAĆ MOŻNA ZDECYDOWANIE
3,8
~CKaye
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Ciężko się do czegoś przyczepić. Poza widocznością i ergonomią radia (kompensowaną multimedialną kierownicą) jest dobrze.
~Skk
Hatchback 5d 1.6 CRDi 110KM 81kW
Po przejechaniu 90 tys km, można podsumować, auto mnie nigdy nie zawiodło, jest komfortowymi i ekonomicznym pojazdem, z silnikiem o wysokiej kulturze pracy i wytrzymałości, dającym wystarczającą dynamikę i poczucie swobody elastyczności. oczywiście ma kilka wad, ale one nie przysłaniają ogólnego obrazu na 4 z dużym +
~Filip
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Samochód przemyślany, z dużą ilością miejsca. Trochę więcej jak przeciętny pod każdym względem, tani w eksploatacji i po prostu pewny.