Lista ocen Hyundai i30 II Wagon (23) - Ergonomia

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kaktus
Wagon 1.4 CVVT 100KM 74kW
Na razie jedyny samochód gdzie nie mogłem trafic kubkiem kawy na miejsce jemu przezanczone bez odrywania wzroku od jezdni. Ściemnianie zegarów osobno i ściemnianie (a raczej zgaszenie) radia osobno. Jak jest zimno lamka ostrzegająca o niskiej temperaturze świeci się cały czas - wysoce irytujące podczas jazdy nocą. Jazda z pustym spryskiwaczem wymaga stoickiego spokoju :)
~Kammbel
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
Przyciski dobrze rozmieszczone, wszystko na swoim miejscu, schowek na okulary, dwa gniazda 12v + USB z przodu oraz 12v w bagażniku, klimatyzowany schowek przed pasażerem. Brakuje mi jakiegoś małego schowka zamykanego np na drobniaki( w i30 I-szej generacji były takie)
~Olo krzyżak
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
wszystko przemyślane i wszystko na swoim miejscu, obsługa radia komputera przy kierownicy, w nocy pięknie podświetlone (można zmieniać natężenie) , jedynie poprawiłbym podłokietnik w którym jest obszerny schowek, po prostu wydłużyłbym go żeby lepiej oprzeć rękę
~radmor
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Prostota - dla mnie duży plus. W wersji clasic+ mam prawie wszystko co potrzebne do bezpiecznej jazdy dostępne na wyciągnięcie ręki. Duży + za wąską konsole centralną przez co mam dużo miejsca na prawe kolano. Nie wiem czemu inni producenci zapominają o tym, że ludzie mają nogi!
~Filip
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Wszystko na swoim miejscu. Fajne schowki w bagazniku. Odejmuje aż dwie gwiazdki za radio z nawigacją. Nie wiem co za osioł to zaplanował, ale monitor tak wali po oczach w nocy, że nie da sie jeździć, trzeba go uśpić, co na szczęście jest proste.
~czaro
Wagon 1.6 CVVT 120KM 88kW
Bardzo trafiony rozkład wszelkich przełączników, jedynie drugie pokrętło od radia/zestawu głośnomówiącego trochę za daleko. Menu radia/zestawu czytelne i intuicyjne. Menu komputera pokładowego wymaga więcej pomyślunku i brak języka polskiego.
~CKaye
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Sterowanie radiem lepiej ułożono w Ceedach - tu jest wysoko na centrali - jeśli ja mam problemy z operowaniem, to co ma powiedzieć osoba o pół metra niższa... Zakres pasów mógłby być ciut wyżej. Reszta bez zarzutu.
~baka1408
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Świetne wnętrze, nowoczesny system audio (w dosyć podstawowej wersji) i intuicyjne sterowanie. Jedyne co mi przeszkadza, to dosyć kiepsko wykonana kierownica, przez to męczą się ręce przy kilkuset kilometrowych podróżach.
~czaro13
Wagon 1.6 CVVT 120KM 88kW
Generalnie wszystko w zasięgu ręki i tam gdzie jest oczekiwane. Jedynie do pokrętła regulacji radia/obsługi zestawu głośnomówiącego trzeba się trochę wychylić. Główny mankament, brak tempomatu.

Usterki Hyundai i30 II

Hyundai i30 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~grabowski.gb
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Nie ma się do czego przyczepić. Pulpit trochę kosmiczny. Z przegrody/kieszonki między lewarkiem zmiany biegów a kokpitem czasem wypada telefon. Jeszcze raz plus za ładnie zagospodarowany bagażnik.
Hyundai i30 II Wagon