Lista ocen Hyundai i30 II Wagon (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radmor
Hyundai i30 II
Jak na klasę kompaktów to było jedyne auto w którym usiadłem za sobą (188cm). W focusach, golfach, czy astrach z tego rocznika ledwo się wciskałem - tutaj mogę za sobą jechać. Co więcej nie dzieje się to kosztem bagażnika. Ale najważniejsze jest miejsce pracy kierowcy! I tutaj prostota oraz brak rozbudowanej konsoli centralnej powoduje, że mamy dużo miejsca na prawe kolano. We wszystkich oglądanych przeze mnie ww. autach prawa noga uderzała w...
~grabowski.gb
Hyundai i30 II
Jak dla mnie (175 cm) idealnie. Fotel i kierownica z szerokim zakresem regulacji (kierownica w dwóch płaszczyznach). Mieliśmy trzy tryby regulacji wspomagania - ja wybierałem sport, żona comfort. Z tyłu dzieciom było wygodnie (foteliki). Fotele przednie były od strony kanapy brzydko wykończone czarnym plastikiem bez żadnych kieszonek, plus tego taki, że łatwo czyściło się zabrudzenia z dziecięcych butów. Dorośli z tyłu też podróżowali bez...
~czaro13
Hyundai i30 II
Z przodu miejsca jest dużo, a fotele wygodne (niektórzy, choć nie ja twierdzą, że trochę za miękkie). Nie jestem najmniejszy, a fotela nie muszę odsuwać do samego końca. Mimo, że wersja wyposażenie jest średnio wyższa, fotel kierowcy nie posiada regulacji lędźwiowej. Z tyłu chyba nigdy nie jechałem, ale miejsca jest raczej dość. Bagażnik duży (kombi) i dobrze urządzony, z dodatkowymi schowkami pod podłogą.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 II Wagon
6,2
8,4
9,2
~czaro
Hyundai i30 II
Jak na tą klasę samochodu nigdzie nie można narzekać na brak miejsca, w kombi całkiem przyzwoity bagażnik. Fotele wygodne i dobrze trzymają, przeszkadza mi jednak brak regulacji lędźwiowej. Mam wrażenie że siedzę trochę zgarbiony, niemniej nie wysiadam zmęczony po nawet dłuższej podróży.
~Olo krzyżak
Wagon 1.6 GDI 135KM 99kW
Hyundai i30 II
od przestrzeni to można zwariować (hahaha), naprawdę niewiarygodnie dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu nawet przy wysokim kierowcy, cztery osoby jadą w komfortowych warunkach z piątą wiadomo trochę gorzej ale nie jest źle. Bagażnik bardo pojemy i wygody w załadunku
~Wojtek
Hyundai i30 II
to był powód dla którego kupiłem to auto, bardzo wygodne fotele, duzo miejsca, mam 183 cm wzrostu. Niestey bagaznik mały, malutki, w starej astrze ładowałem 4 walizki do bagażnika tutaj wchodzą 2 sztuki, ale się z tym liczyłem i mam trumne na dach.
~Pekki
Hyundai i30 II
Ilość miejsca z tyłu była jedną z zalet tego samochodu. Np Astra J Kombi, samochód większy i sprawiający wrażenie bardziej przestronnego, dysponuje DUZO mniejszą ilością miejsca z tyłu.
~CKaye
Hyundai i30 II
Jeżdżę wygodnie. Fotel ustawiony ma maks do góry a i tak mam przestrzeń nad głową. Z tyłu dwie osoby siedzą bardzo wygodnie (jak na segment), w piątkę..
~baka1408
Hyundai i30 II
Jak na ten segment bardzo dużo miejsca w środku. Z tyłu również nie można narzekać na brak miejsca. Bardzo duży bagażnik.
~Luzak
Hyundai i30 II
w stosunku do Skody Octavia jest lepiej i to dużo, nie mówiąc do Opla astry3 mojej żony...to przepaść w szerokości na plus Hyundai
Hyundai i30 II Wagon