Lista ocen Hyundai i30 II Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW 2012-2015 (18)

~radmor
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Póki co dobrze - kupiłem po flocie z przebiegiem 180kkm. Przez 10 tyś. zapoznałem się z autkiem i jeżeli będzie się dalej tak dobrze sprawować to jak najbardziej jestem na TAK.
~grabowski.gb
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Ciekawe auto. Służyło w rodzinie służbowo i prywatnie. Przewoziliśmy nim duże paczki oraz dzieci - te zdecydowanie bardziej destrukcyjnie działały na pojazd, jednak i30 okazała się dziecioodporna. Jeździliśmy nią często w trasy, ale na codzień męczona była po mieście. W rok zrobiliśmy z żoną 30 tys. Kupiliśm ją jednak z przebiegiem niespełna 20 tys.
~baka1408
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Ogólnie jestem zadowolony z samochodu. Silnik bardzo dynamiczny, cichy i kulturalny jak na tą moc i półkę cenową. Wyciszenie dobre, właściwości jezdne również. Ekonomiczna jednostka zapewnia niskie spalanie. Jedyne czego mi brakuje to lepszego wyposażenia (mam zaledwie 2 wersję wyposażenia po najtańszej), natomiast na bardzo dużą pochwałę zasługuje system audio, który w nowoczesny sposób można połączyć z telefonem za pomocą bluetooth i...
3,8
~CKaye
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Ciężko się do czegoś przyczepić. Poza widocznością i ergonomią radia (kompensowaną multimedialną kierownicą) jest dobrze.
~Filip
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Samochód przemyślany, z dużą ilością miejsca. Trochę więcej jak przeciętny pod każdym względem, tani w eksploatacji i po prostu pewny.
~Brzoza
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto skrojone na miare dla zwyklego Kowalskiego ktory ma 2 dzieci. Oszczedne w eksploatacji i poprawne az do bulu. Nie jest to klasa premium oczywiscie ale za te pieniądze nie znajdziemy wg mnie lepszego rodzinnego auta o tak malej awaryjności. Duzy bagażnik jak na kompaktowe kombi. Z wygladu tez daje rade.
~Luzak
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
naprawdę ładne autko, nic nie skrzypi, dobrze jeździ, bagażnik wystarczający plus dodatkowe schowki pod matą bagażnika, fajna funkcja twardego dysku 1.2 GB raz wgrasz swoja muze i masz... fajne dwie zapalniczki, bardzo praktycznie umiejscowione
~Spider
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Autem zrobiłem 34K w 9 miesięcy, auto jest zwinne w mieście wygodne i szybkie na trasie. Komfort prowadzenia gorszy niż w Focusie, auto jest mniej pewne ale za to dużo wygodniejsze (dobra mieszanka zawieszenia francuskiego i niemieckiego). Ergonomia wnętrza wzorowa schowki w dostatku, uchwyty na kubki są, multifunkcyjna kierownica, dysk na mp3, język polski w menu, wybieranie głosowe telefonów po polsku :). Bardzo dobry układ bagażnika dużo...
~Rado93
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Samochodem może jeździłem jedynie rok ale przejechałem 30 tys. km i jestem z niego bardzo zadowolony. Sprzedałem go z jednego powodu, męczyła mnie jazda z manualną skrzynią biegów. Ta skrzynia nie jest zła, lecz dużo jeżdżę również po mieście w korkach i wachlowanie między jedynką i dwójką już mnie męczyło. Jest to tani samochód przy zakupie jak i przy eksploatacji - posiada łańcuch rozrządu oraz nie posiada dwumasu dzięki temu odchodzą nam...
~Daniel
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Auto wygodne na co dzień, wystarczająco przestronne, z dużym bagażnikiem.Komfortowe zawieszenie na standardowych 15-tkach.
Hyundai i30 II Wagon