Lista ocen Hyundai i30 II Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW 2012-2015 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radmor
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jak na klasę kompaktów to było jedyne auto w którym usiadłem za sobą (188cm). W focusach, golfach, czy astrach z tego rocznika ledwo się wciskałem - tutaj mogę za sobą jechać. Co więcej nie dzieje się to kosztem bagażnika. Ale najważniejsze jest miejsce pracy kierowcy! I tutaj prostota oraz brak rozbudowanej konsoli centralnej powoduje, że mamy dużo miejsca na prawe kolano. We wszystkich oglądanych przeze mnie ww. autach prawa noga uderzała w...
~grabowski.gb
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jak dla mnie (175 cm) idealnie. Fotel i kierownica z szerokim zakresem regulacji (kierownica w dwóch płaszczyznach). Mieliśmy trzy tryby regulacji wspomagania - ja wybierałem sport, żona comfort. Z tyłu dzieciom było wygodnie (foteliki). Fotele przednie były od strony kanapy brzydko wykończone czarnym plastikiem bez żadnych kieszonek, plus tego taki, że łatwo czyściło się zabrudzenia z dziecięcych butów. Dorośli z tyłu też podróżowali bez...
~Pekki
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Ilość miejsca z tyłu była jedną z zalet tego samochodu. Np Astra J Kombi, samochód większy i sprawiający wrażenie bardziej przestronnego, dysponuje DUZO mniejszą ilością miejsca z tyłu.
~Brzoza
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Sporo miejsca dla kierowcy i pasazera. Przypominam ze to klasa kompakt wiec jest w porzadku. Daje 4 gwiazdki poniewaz zawsze mozna cos poprawic.
~CKaye
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jeżdżę wygodnie. Fotel ustawiony ma maks do góry a i tak mam przestrzeń nad głową. Z tyłu dwie osoby siedzą bardzo wygodnie (jak na segment), w piątkę..
~baka1408
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jak na ten segment bardzo dużo miejsca w środku. Z tyłu również nie można narzekać na brak miejsca. Bardzo duży bagażnik.
~Luzak
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
w stosunku do Skody Octavia jest lepiej i to dużo, nie mówiąc do Opla astry3 mojej żony...to przepaść w szerokości na plus Hyundai
~Filip
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Naprawdę jak na wymiary jest świetnie. Nad głową bardzo dużo miejsca, na nogi jest ok.
~Rado93
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Dużo miejsca dla kierowcy i pasażerów, nawet wysoka osoba może usiąść komfortowo na tylnej kanapie.

Usterki Hyundai i30 II

Hyundai i30 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daniel
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Przód bardzo obszerny, z tylnego rzędu siedzeń osobiście nie korzystam. Nikt jak dotąd się nie skarżył.
Hyundai i30 II Wagon