Lista ocen Hyundai i30 II Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW 2012-2015 (15) - Widoczność

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~grabowski.gb
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Bardzo ładnie wyciszono wnętrze. Nie słychać zawieszenia, a silnik (choć to klekot) nie denerwuje nawet przy dużych prędkościach. Nie słychać też szumów powietrza. Ja bardzo lubiłem fotele i30 o lekko sportowym zacięciu, fajnie trzymały plecy. W tym samochodzie bardzo podobało mi się wiele przemyślanych detali np. ładnie zabudowana podłoga bagażnika z wieloma schowkami - brakuje takich rozwiązań w porównywalnych autach. Odpowiedniej wielkości...
~radmor
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
W mojej wersji brak czujników i po przesiadce z poprzedniego auta z kamerą cofania na początku bardzo niepewnie robiłem przede wszystkim zatoczkę (kopertę). Grube słupki trochę utrudniają widoczność ale trzeba uważać i jakoś to nie przeszkadza.
~CKaye
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
190+cm wzrostu i widoczność na boki - mizerna. Bardzo przeszkadza słupek A, mocno ogranicza widoczność na łukach, rondach. słupek B przy wyjazdach na drogę pod kątem 90st uniemożliwia szybką ocenę - trzeba się nagimnastykować.
~baka1408
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Dobra widoczność, choć osobiście nigdy nie mam takich problemów więc ciężko mi oceniać. Podobno trochę przednie słupki zasłaniają przy porównaniu z innymi modelami, ale ja tego nie zauważam.
~Daniel
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Ogólnie ok., przeszkadzają jedynie grube przednie słupki-jak w większości nowych aut. Jak ktoś może niech kupi czujniki parkowania.Światła mijania nie są najmocniejsze.
~Pekki
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Moim zdaniem komfort jest wysoki.Widoczność jest dobra, samochów jest bardzo dobrze wyciszony i miekki, co daje miłe wrażenia z jazdy
~Rado93
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Bardzo duży plus za duże lusterka dzięki którym możemy zniwelować martwe pole prawie do zera
~jarek
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
bardzo wygodne fotele,pakowne ,ja jeździłem raczaj sam, ale sprawdzi się dla małej rodziny
~hiphoholik
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Duże lusterka robią robotę, nie mam zastrzeżeń. Czujniki parkowania pomagają.
~Filip
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Bardzo dobra, plus za kamerę i czujniki.
Hyundai i30 II Wagon