Oceny Hyundai i30 III Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW 2017-2020

Hyundai i30 III Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW 2017-2020 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai i30 III Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW 2017-2020

Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Cena do jakości 6/6. Bezawaryjny (54 k). Oszczędny 5.6-6.5 Super cichy np. przy 140 km/h można swobodnie rozmawiać, słuchać radia bez pogłaśniania itp. Przy niższych prędkościach ledwo słyszalny silnik chyba, że kreci powyżej 3500-4000. Super mocne hamulce/ Wyposażenie Classic plus optymalne (skórzana kierownica z opcją sterowania radia, tempomat, system utrzymania pasa, czujniki ciśnienia w oponach, regulowany kąt tylnego oparcia,...
3,6
~Pawel
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Miałem okazje jeździć i30 1,2 i teraz 3 dwa pierwsze były służbowe, wiec przebiegi grubo ponad 100tys km. I30 w trzeciej edycji to zdecydowanie najgorsze auto z całej trójki. Auto nerwowe na zakrętach, przy większych prędkościach skacze jak piłeczka do pingponga. Wszędobylski plastik. Jednym słowem dramat. Gdybym mial go kupić dla siebie to nie wiem czy dojechałybym do bramy wyjazdowej salonu hyundaia. Wrażenia podobne do jazdy Dacia Logan.
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
To jest SUPER auto w kategorii cena do jakości i wyposażenia. Przyjemnie się jeździ, wygodny i sporo miejsca nawet z tyłu. Tyle fajnych rozwiązań w wersji podstawowej, miałem nawet regulację odcinka lędźwiowego. Automatyczne światła.
3,7
~Mariusz
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Samochód posiadam od nowości i gdyby nie był by to leasing pewnie nasze drogi by się rozeszły. Wygląd też robi dobrą robotę, ale nie rekompensuje wszystkiego.Wiem że za ok 80 tysięcy nie można oczekiwać zbyt wiele, jednak elementy które mnie drażnią przy tym przebiegu są wkurzające . Może trafił mi się trefny samochód , ale to tylko zniechęciło mnie do tej marki
~fracz
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Bardzo przyjemny w prowadzeniu samochód. Trzyma się drogi jak przyklejony. Wyposażenie wewnątrz rewelacyjne (Go!Plus). Nie zwraca uwagi na drodze, a mimo wszystko jak podchodzę na parkingu to się uśmiecham.
~Tomasz
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Jeździłem wcześniej dieslem i powiem tak: Zastanawiałem się pomiędzy Toyotą Auris 1,33, a Hyundai i30. Przed jazdą Toyota była faworytem, ale zdanie zmieniłem po. I30 Lepiej przyspiesza, jest cichsza w środku i lepiej wykonana. Średnie spalanie po mieście to 6,3l/100. W trasie 5,3l/100, niekiedy mniej. Polecam wersję GO, droższa lecz lepiej wyposażona.
~Go
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Auto mam od nowości .Wersja Go. Cena -jakośc zdecydowala o zakupie Pierwsze wrażenie -czyż by to miał być koreański samochód?! Producent Korea, zaprojektowany przez Niemca, składany w Czechach. Od wewnątrz i zewnętrzne kardynalnie różni się od poprzedniej generacji. Stylistyka przepadła do gustu (nie podobają się mi kanczaste bryły VaG-Skoda,Seat,VW) natomiast Auris po prostu bzydki.
~Mariusz
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Bez najmiejszego kłopotu z autem jak i z serwisem.Maskę otwierałem jedynie by nalać płynu do spryskiwaczy,auto spisuje się bez jakichkolwiek kłopotów.
Hyundai i30 III Hatchback