Lista ocen Hyundai i30 III Hatchback (36)

~Tomek
Hatchback 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Solidny typowy przedstawiciel tej klasy pojazdów, nie ma tu ani fajerwerków, ani nie ma za bardzo do czego się przyczepić. Jeżdżę nim już 50k kilometrów i jest całkowicie bezawaryjny. Pierwsze co robię po uruchomieniu silnika to wyłączam start/stop - wk***ia niesamowicie. Bagażnik jest duży w porównaniu do bezpośrednich rywali, ale próg załadunku jest wysoko, przez to nie wygodnie się go używa. Sam bagażnik jest standardowych wymiarów,...
~Grzegorz
Hatchback 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Samochód godny polecenia. Bardzo dobra jakość wykonania, spasowanie elementów niemalże wzorowe. Bardzo dobra ergonomia i układ jezdny.
3,7
~Nanuś
Hatchback 1.6 CRDI 115KM 85kW
Auto ma dwa obliczy przy spokojniej jeździe jest fajnie i miło jak się jedzie, natomiast jak chcemy depnąć to już jest słabo. Do miasta spoko poleciłbym, i dla pyrkających sobie w trasie 90 km/h też ok, natomiast jak ktoś jeździ w trasy i dynamicznie lub szybko i agresywnie to odradzam ze względu na słabą przyczepność i za małą moc, pod względem przyczepności focus jest milion razy lepszy co nie jest bez znaczenia nawet dla pyrkających przy...
~fracz
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Bardzo przyjemny w prowadzeniu samochód. Trzyma się drogi jak przyklejony. Wyposażenie wewnątrz rewelacyjne (Go!Plus). Nie zwraca uwagi na drodze, a mimo wszystko jak podchodzę na parkingu to się uśmiecham.
~Marcin
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Choć auto nie zachwyca wyglądem, to okazało się bardzo funkcjonalne, praktyczne i co najważniejsze, wygodne i przyjemne w prowadzeniu ;)
~h_i30
Hatchback 1.6 CRDI DPF 110KM 81kW
Recenzja po krótkim dystansie i niecałym pół roku użytkowania. Uważam, że jest to bardzo dobry samochód za rozsądną cenę. Przemyślane i praktyczne wnętrze, sprawdzone technologie, fajny sportowy wygląd, przyjemny układ kierowniczy, 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów. Polecam.
~Mariusz
Hatchback 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Bardzo dobry i solidnie zmontowany samochód, bezproblemowy i wygodny.
3,7
~Mariusz
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Samochód posiadam od nowości i gdyby nie był by to leasing pewnie nasze drogi by się rozeszły. Wygląd też robi dobrą robotę, ale nie rekompensuje wszystkiego.Wiem że za ok 80 tysięcy nie można oczekiwać zbyt wiele, jednak elementy które mnie drażnią przy tym przebiegu są wkurzające . Może trafił mi się trefny samochód , ale to tylko zniechęciło mnie do tej marki
~Jakub
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Widać dopracowanie konstrukcji i w pewien sposób przemyślenie detali. Idealne auto dla małżonki + ISOFiX dla dzieci.
~Go
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Auto mam od nowości .Wersja Go. Cena -jakośc zdecydowala o zakupie Pierwsze wrażenie -czyż by to miał być koreański samochód?! Producent Korea, zaprojektowany przez Niemca, składany w Czechach. Od wewnątrz i zewnętrzne kardynalnie różni się od poprzedniej generacji. Stylistyka przepadła do gustu (nie podobają się mi kanczaste bryły VaG-Skoda,Seat,VW) natomiast Auris po prostu bzydki.
Hyundai i30 III Hatchback