Lista ocen Hyundai i30 III Hatchback (26) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzegorz
Hatchback 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Samochód dobrze wyciszony, szczególnie z odgłosów silnika i szumu opływającego powietrza. Właściwie jedyny szum docierający do kabiny samochodu to szum opon, ale tutaj również ma znaczenie rodzaj nawierzchni po której jeździmy. Na minus to brak wyciszenia lub słabe wyciszenie tylnych nadkoli, słuchać kamyki jak jedziemy po żwirowej drodze. Tutaj Hiundai musi popracować nad lepszym wyciszeniem tylnych nadkoli.
~Mariusz
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Oprócz tego samochodu mam jeszcze 12 letniego diesla ze sporym przebiegiem i jest w nim ciszej. Denerwujące w hyundaiu są szumy opon z tylnych nadkoli , ogólne wrażenia akustyczne podczas jazdy nie najlepsze skrzypiący fotel kierowcy,dziwny rezonans z podsufitki i drzwi pasażera
~Marcin
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Bardzo fajne wyciszenie samochodu. Na początku nawet było mi trudno się do tego przyzwyczaić i przeszkadzał mi nawet najdrobniejszy stuk czy dźwięk wewnątrz samochodu. Oczywiście, przy większych prędkościach, hałas w samochodzie jest większy, ale i tak znośny.
~Nanuś
Hatchback 1.6 CRDI 115KM 85kW
Wyciszenie super silnika w ogóle nie słychać, tu jestem pod wielkim wrażeniem, naprawdę szacun za wyciszenie nawet przy 200 km/h (niemiecka autostrada) jest cicho i słychać prawie tylko opony
~Mariusz
Hatchback 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Nie wyróżnia się ani na plus ani na minus na tle konkurencji, natomiast dałem 5 gwiazdek ze względu na postęp względem poprzednich generacji - silnika właściwie nie słychać.
~Kaczorek
Hatchback 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Gdyby nie świst powietrza, pojawiający się przy prędkościach powyżej 70 km/h, z okolic górnej części drzwi kierowcy - dałbym 5 gwiazdek.
~fracz
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Jest cicho. Do 120km/h można spokojnie rozmawiać z pasażerem bez podnoszenia głosu. Fajna funkcja w radiu dostosowująca głośność do prędkości.
~Jakub
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Chyba go projektowali pod tym kątem. Jestem przygłuchy a Radio przy 150 chodzi tylko na 6-7 poziomie głośności (cichutko) i wszystko słychać.
~Tomek
Hatchback 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Szum opon jest moim zdaniem słabo wyciszony, także trzeba inwestować w te ciche. Szum wiatru czy odgłosy silnika typowe dla segmentu.
~Jarosław
Hatchback 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Przy wolnej jeździe nie słychać nic, na autostradzie mogłoby być ciszej( szum opon i wiatr) silnika praktycznie nie słychać.
Hyundai i30 III Hatchback