Lista ocen Hyundai i30 III (64) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartol_kbk
Fastback N 2.0 T-GDI 275KM 202kW
Napiszę to o rzeczach które mnie, zaryzykuję stwierdzenie, irytują w I30N. -Kamera cofania jest beznadziejna. W ciągu dnia jeszcze daje radę , ale po zmroku nic nie widać DRAMAT. W volvo z 2017 r kamera cofania jest o niebo lepsza. Dodatkowo umiejscowienie kamery sprawia, że bardzo szybko się brudzi i wtedy to już nic nie widać. -"Automat wycieraczek". W ciągu dnia daje radę i dostosowuje działanie wycieraczek w zależności od...
~Grzegorz
Hatchback 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Tutaj tylko 4 gwiazdki ze względu na niedziałające automatyczne światła, zapalają się tylko po wjeździe do garażu - jak jest ciemno i czujnik zmierzchu włącza światła mijania i do jazdy dziennej, a po wyjeździe z garażu wyłączają się wszystkie światła, choć przecież powinny być wtedy włączone światła do jazdy dziennej. Tutaj Hiundai się nie popisał i trzeba będzie to zgłosić na najbliższym przeglądzie lub nawet wcześniej. Być może to kwestia...
~Jabberwocky
Wagon Facelifting 1.5 T-GDI 48V 160KM 118kW
Źle spasowany element karoserii- wizyta w serwisie (bo na gwarancji powinno poprawić) a Pan mówi ze mi tego nie poprawia bo musieli by rozebrać pół samochodu i ze gorzej na tym wyjdę bo nie wiadomo czy złoża dobrze. I mogę się uprzeć ale wiadomo jak jest. Paradne! Kiedy zapytałem o jakość lakieru dostałem informacje ze tak robią bo jest taniej i ze teraz to Panie u wszystkich tak samo hujdajowo.
~Chudini71
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Jak na razie brak. Irytuje konieczność mocnego zamykania drzwi, jak nie trzaśniesz z wyczuciem to nie dotkniesz drzwi, chyba to kwestia wyrobienia się zawiasów lub regulacji. Jeszcze jedno dźwięk klaksonu jak w Tico hehe.
~Mariusz
Hatchback 1.4 MPI 100KM 74kW
Po trzech miesiącach od odbioru zblokowała się stacja multimedialna (nie dało się jej wyłączyć). Obecnie często się zawieszsza (po wycofaniu i kontynuowaniu jazdy do przodu nadal widać obraz z tylnej kamery cofania
~macolek7
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jak Hyundai to i skrzypienie. Przy 35 tys zaczęło coś skrzypiec w okolicach kanapy ale już przestało. Teraz coś skrzypi przy prawych drzwiach przednich. Samoistne popękała lampa światła stopu u góry. No ale na gwarancji.
~h_i30
Hatchback 1.6 CRDI DPF 110KM 81kW
Narazie problem z klamkami. Czasem nie odbijają, ale na dniach ma zająć się tym ASO i jest to detal. W aucie na salonie klamki otwierają się nieco inaczej, z mniejszym oporem, więc prawdopodobnie trzeba posmarować jakimś silikonem.
~SlawZac
Hatchback N 2.0 T-GDI 275KM 202kW
Pęknięty klocek hamulcowy bez żadnego powodu, usterka działania świateł dziennych w trybie automatycznym, awaria systemu doświetlania zakrętów, samoczynne wygaszanie i restart wyswietlacza
~Karol
Hatchback N 2.0 T-GDI 275KM 202kW
Akurat mi jako jednej z 10 osób w Europie trafił się przypadek zapowietrzonego LSD. Trudno to wliczać do oceni i tak samo trudno ocenić niezawodność przy przebiegu 1500 km
~Tomek
Hatchback 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Brak. Zeszłej zimy przy wentylacji ustawionej na maksa coś tam brzęczało, miałem już tym się zajmować, ale ustąpiło samoczynnie :).