Lista ocen Hyundai i30 III Wagon (16) - Karoseria

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wcbb1
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Byle kasztanek z drzewa i już wniosek na masce. Szybko się rysuje przez drobne kamyczki. Klapę bagażnika mocniej trzeba zamknąć bo nie zawsze się chce. Przy jej otwieraniu po deszczu trzeba powoli otwierać gdyż jak damy do samej góry to nam woda wylatuje do środka bagażnika. Kto to konstruował?, za to minus się należy.
~Lens
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Lakier jak w większości nowych aut - trzeba na niego uważać bo łatwo zarysować. Ale to nietylko przywara hyundaia, jeszcze gorzej jest w japońcach - mazda czy toyota, w których od myjki odpada lakier płatami. W hyundaiu nie jest inaczej, po prostu trzeba uważać i przypominać żonie żeby nie rzucała torebki na dach auta ;-)
~Jacek
Wagon 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Na razie bez żadnych problemów. Przed zimą woskowałem samochód ręcznie i mimo zrobienia autostradami/drogami ekspresowymi około 6000 km samochód wygląda praktycznie jak nowy (żadnych odprysków na masce i szybie, felgi też wyglądają jak nowe).
~Chudini71
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Karoseria jak we wszystkich nowych współczesnych samochodach delikatna. Mam wrażenie że wymaga więcej zaangażowania podczas pielęgnacji. Mam małe dzieci więc gdy wychodzą z tyłu auta progi tylnych drzwi dostają mocno w kość.
~Dominik
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Dałbym więcej ale wkurza mnie za cienki lakier. Naprawdę trzeba uważać bo łatwo można zarysowac. Nie radzę wybierać się do lasu na grzyby. Ogólnie blacha na całości plastikowe zderzaki i spojler klapy.
~ja?
Wagon 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Jest! Brak zastrzeżeń w trzyletnim aucie, żadnych odprysków, ani innych problemów. Stylistycznie jakie jest każdy widzi, ja po 3 latach nadal się odwracam odchodząc od auta.
~Paweł
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Może być ale dość delikatna. Po roku pojawiły się odpryski do zrobienia lakierem zaprawkowym i pędzelkiem, bez ryzyka korozji ale lakier mógłby być trochę grubszy.
~Krzysztof i30 wagon
Wagon 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Trudno powiedzieć, pożyjemy zobaczymy. Powłoka lakieru wygląda dobrze jak to w nowym aucie.
~Pawel
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Wrażliwa, łatwo o odpryski. Lakier zaprawkowy 51 zł w ASO i po problemie.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 III Wagon
6,2
7,6
7,1
~macolek7
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Piękny perłowy czerwony kolor. Na razie tyle mogę powiedzieć.
Hyundai i30 III Wagon