Lista ocen Hyundai i30 III Wagon (15) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wcbb1
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Jest sporo miejsca z przodu. Ja mam 176 cm wzrostu i za moim siedzeniem jest sporo miejsca na nogi. Niestety tylna kanapa to porażka jest kubełkowa co przy jednym foteliku dziecięcym i dwójka dorosłych osób to ciasnota i nie polecam tej kanapy dla 3 siedzących. Max dla dwóch osób które będą podróżować komfortowo.
~Chudini71
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Hyundai i30 jak na przedstawiciela segmentu C oferuje sporo miejsca zarówno w kabinie jak i bagażniku. Wersja którą opisuje czyli kombi pojemnością bagażnika zawstydzi nie jednego konkurenta, krótko miejsca nie brakuje, choć czasami dzieciaki z tyłu potrafią nogami wymasować plecy, ponieważ nogami jeszcze nie sięgają do podłogi.
~PiotrS
Wagon 1.0 T-GDi 120KM 88kW
Samochód wystarczająco przestronny dla 4 osobowej rodziny. Auto szerokie, jak na klasę C. Jeden z większych bagażników w klasie, dodatkowo dużo małych schowków, równa podłoga przy rozłożonych oparciach tylnych foteli.
~Jacek
Wagon 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Przy wzroście 180 cm, nie mam się do czego przyczepić. Wszystko da się sensownie dostosować/ustawić. Pasażerowie zarówno z przodu jak i z tyłu też mogą bardzo wygodnie jechać nawet w dłuższe trasu.
~Dominik
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Przestrzeni dla kierowcy i pasażera nie brakuje ja mam 188cm żona 174cm. I jest ok. Za nami również sporo miejsca, trasa Poznań - Holandia lub Poznań - Chorwacja w pełnym komforcie przy 4 osobach.
~M
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Z przodu wystarczająco miejsca nawet dla wysokich osób. Z tyłu też jest dobrze chociaż dwumetrowa osoba, za dwumetrowym kierowcą lub pasażerem, może siedzieć 'na styk'.
~ja?
Wagon 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Kombi klasy C, mam prawie 2 metry, a za mną może jeszcze usiąść pasażer i bagażnik ma 600l. Nie wiem jak to się mieści w 4,5m samochodzie.
~Paweł
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Cuda ergonomii jak dla mnie wycisnęli. Mam 187 cm i siedzę wygodnie za sobą plus ogromny bagaznik. Zdecydowanie lepiej niż np Auris kombi.
~magisterek
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Jestem dość duży więc fotel kierowcy max do tyłu a i tak za mną swobodnie może usiąść dorosła osoba.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 III Wagon
6,2
7,6
7,1
~Sylwester
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
kierowca siedzi dość wygodnie, za kierowcą przy wzroście 180cm niewiele miejsca dla pasażera.
Hyundai i30 III Wagon