Lista ocen Hyundai i30 III Wagon (15) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Chudini71
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Chyba najlepszy stosunek ceny do jakości. Warto kupić na wyprzedaży rocznika. Kia Ceed siostra i30 jak ja kupowałem wychodziła kilka tysi drożej, a to ta sama technologia w innym opakowaniu. Moim zdaniem i30 ma trochę bardziej ponadczasową stylistykę, sportowe zacięcie Ceed'a może się podobać, ale chyba szybciej ulegnie próbie czasu, oczywiście rzecz gustu. Kupiłem to co się bardziej opłacało w danym czasie, ale przekonał mnie ostatecznie...
~ja?
Wagon 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Dałbym 6 gwiazdek, wybitnie udany samochód za bardzo rozsądne pieniądze. Nie dziwię się, że po lifcie jest o 30k droższy. Fakt, że stanowił konkurencję dla 5-letnich samochodów mówi sam za siebie. Wyposażenie bardzo bogate, z nieopisanych w innych miejscach, a godnych wyróżnienia, asystent utrzymania pasa pozwala bezstresowo puścić kierownicę na autostradzie lub S-ce, czujniki ciśnienia w ABS (nie wykryje ciśnienia spadającego we wszystkich...
~Jacek
Wagon 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Z takim wyposażeniem i silnikiem pół roku temu (połowa 2019) była to według mnie najlepsza oferta dostępna na rynku (jeśli ktoś nie patrzy na markę tylko na to co samochód oferuje i nie potrzebuje ekscytującego samochodu). Np. KIA Ceed, która jest bliźniakiem i30 była już sporo droższa podobnie jak Focus, a Seat Leon 1.5 TSI 150 KM miał... silnik 1.5 TSI. Gdyby były wtedy dostępne jeszcze silniki 1.4 TSI to pewnie miałbym zagwozdkę.
~wcbb1
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Mam wersie GO Plus w tym podsufitka w kolorze czarnym, co jest na plus. Kierownica w skórze i mieszek do zmiany biegów też. Reszta to plastik i słabo spasowany. Trzeszczy czasem z prawej czasem z lewej strony, ale co trzeszczy to nie wiem bo zawsze coś innego słychać.
~Pawel
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Przesiadłem się z ponad 200 konnego suva w skórach i ciesze się Hyundaiem, nie rozumiem do teraz za co płaciłem poprzednio. Najlepsza relacja cena-jakość na rynku. Stopień wyżej niż Tipo czy Dacie w LPG, dwa stopnie lepszy wyglad, 5 letnia gwarancja.
~Lens
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Jestem bardzo mile zaskoczony, hyundai to świetne auto, polecam rodzinom, które nie muszą mieć dla szpanu na masce BMW czy Audi. Wygląd tego kombi i30 w kolorze czerwonym i 17 calowymi felgami - niejeden się ogląda.
~Dominik
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Porównując do Niemców otrzymujemy solidne auto z dobrym silnikiem, pojemne i komfortowe a co najważniejsze z długą gwarancja. No i oczywiście dużo systemów bezpieczeństwa w standardzie gdzie przy innych markach trzeba dopłacać.
~Affir
Wagon 1.0 T-GDi 120KM 88kW
Największy plus tego samochodu, golf czy coś tam innego w tych pieniadzach przy i30 to porażka.
~Sylwester
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
nie warty tych pieniędzy- europejscy konkurenci oferują dużo większy komfort i przyjemność z jazdy
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 III Wagon
6,2
7,6
7,1
~Paweł
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Wg mnie najlepsza w klasie, biorąc pod uwagę 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów.
Hyundai i30 III Wagon