Lista ocen Hyundai i30 III Wagon (17) - Widoczność

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ja?
Wagon 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Dość masywne słupki A wymagają sporego skupienia podczas jazdy po mieście, lubi się za nimi schować pieszy lub rowerzysta, ale to wada wszystkich nowych samochodów - wyższe bezpieczeństwo w razie dachowania ma swoją cenę. Kamera cofania i czujniki parkowania z przodu i tyłu zapewniają bezstresowe parkowanie. 5 gwiazdek przede wszystkim za reflektory LED, nie ma opcji z mocnymi lampami ze spryskiwaczami i właśnie dlatego jest to ogromnie...
~Jacek
Wagon 1.4 T-GDi 140KM 103kW
Widoczność do przodu i na boki bardzo dobra. Do tyłu średnia, ale jest bardzo pomocna kamera cofania. Jedynym problemem dla mnie jest dość nisko kończąca się górna krawędź tylnej szyby. Powoduje to, że jadąc autostradą lekko pod górkę nie widać zbyt daleko do tyłu (jadąc lewym pasem autostrady lubię widzieć co dzieje się za mną).
~Chudini71
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Każde kombii wymaga większej uwagi podczas manewrowania , szczególnie podczas cofania. W i30 widoczność jest dobra, a całokształtu dopełnia kamera cofania i przednie czujniki parkowania dodane akcesoryjnie.
~Pawel
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Prawidłowa, mam oldschoolowe nawyki, prawo jazdy zdawałem na maluchu, cofam na lusterka, patrze dwa razy na wszystko dookoła przed manewrami. Ktoś po kamerze cofania itp może to czuć inaczej.
~Dominik
Wagon 1.6 CRDi 110KM 81kW
Bez zastrzeżeń, ja widzę idealnie a co mi umknie to kamera cofania pokaże. Żona również nie narzeka, fotele w pełni regulowane i takie polecam wziąć a komfort będzie super.
~magisterek
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
mimo, że kombi i przyciemnione szyby - widoczność jest bardzo dobra - również przy cofaniu. Ale bez czujników/kamery byłoby ciężko cofać.
~Pawel
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Normalna jak na typ pojazdu. A nawet dobra, bo nie pamietam jednego problemu przy parkowaniu czy przy dojezdzie do skrzyżowań, przy zmianie pasów itd.
~M
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Widok przez tylną szybę dość ograniczony, jednak kamera cofania w bardzo dobrej jakości nawet w nocy, rozwiązuje problem.
~PiotrS
Wagon 1.0 T-GDi 120KM 88kW
Drobne uwagi do widoczności do tyłu, ale jest kamera cofania o dobrej jakości obrazu ułatwiająca manewrowanie.
Dziennik kosztów dla Hyundai i30 III Wagon
6,2
7,6
7,1
~wcbb1
Wagon 1.4 MPi 100KM 74kW
Słupek przy kierowcy z przodu duży, przez to trzeba się wychylać dojeżdżając do skrzyżowania.
Hyundai i30 III Wagon