Lista ocen Hyundai i40 Kombi Facelifting (21)

~Grzegorz
Kombi Facelifting 2.0 GDI 165KM 121kW
Wygląd dla mnie bardzo dobry - dobrze doposażony egzemplarz prezentuje się ładnie. Auto rodzinne, komfortowe, ciche, przestronne. Nie jest doskonałe ale stosunek jakości do ceny bardzo korzystny
~Michał
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Zdecydowałem się na ten model z 4 powodów: leasing dla nowo założonej działalności, wygląd , cena a wyposażenie które dostałem , 5 letnia gwarancja bez limitu km ( co w przypadku silnika diesla może odgrywać kolosalne znaczenie ze wzgl na koszty potencjalnych napraw). Analizowałem na ów czas ceny opla - insignia, skody - superb , forda - mondeo i VW - poprzedniego passata i Hyundai przedstawił najlepszą całościową ofertę.
~yosiek4
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Samochód duży wygodny i przestronny w dobrej cenie samochodu mam nawigacje grzane fotele podgrzewaną kierownice dwustrefowa klimatyzacja kamerę cofania elektrycznie składane i podgrzewane lusterka sensor zmierzchu oraz deszczu deszczu wyposażenie samochodu za tą kwotę naprawde mnie zadowala w jakimś VW czy BMW w tej cenie nie osiągalne... silnik nie jest potworem ale dla mnie wystarcza do tego bezobsługowy rozrząd który się nie psuje jak w...
~Michal
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Po 1000 km uważam zakup za 100 %!trafiony. Jak dalej pokażą kilometry :)
3,2
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
To moja druga opinia nt tego auta i potwierdzam: Bardzo ładnie wygląda bryła auta. Podkreśla ją biały kolor. I to wszystko z dobrego nt auta. Po przejechaniu 113000 km jest gorzej.
~PTR
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Brakuje mocy przy tej masie samochodu, dość duże spalanie (Silnik)
~Andi76
Kombi Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Przednie słupki trochę za bardzo ograniczają widoczność, fotele mogłyby mieć większą regulacje pionową (stosunkowo wysoko się siedzi).
~Pawel
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Genralnie spoko, jeździłem miesiąc jako autozastepcze, ma wsumie wszystko co potrzeba z bardów i wygody, tylko jak ktoś wymaga od auta więcej to brakuje mocy i zawiecha nie domaga przy żywsze jeździe może to przez przedni napęd. Ostatnio tylko tył albo 4x4
3,4
~Łukasz

Usterki Hyundai i40

Hyundai i40 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ai
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Naprawdę solidny samochód. W tej klasie cenowej nic lepszego nie znalazłem
Hyundai i40 Kombi Facelifting