Lista ocen Hyundai i40 Kombi Facelifting (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Słyszałem wiele negatywnych opini. Cóż na kierownicy wrażenie delikatnego luzu. Nie jest bardzo precyzyjna ale mi to nie przeszkadza. 100-120 na wąskich krętych drogach - prowadzi sie bardzo dobrze. Kiedyś jak jeździłem avensiska to delikatne dotknięcie kierownicy powodowały szybka i duża reakcje na drodze. Chyba wole z lekka tolerancja :)
~Grzegorz
Kombi Facelifting 2.0 GDI 165KM 121kW
Zawieszenie sprawdza się bardzo dobrze na naszych drogach. Dobrze wyciszona praca, duży komfort jazdy, lekkie usztywnienie w trybie sport. Dobre opony seryjne. Minusem rozkład masy - odczuwalnie przesunięty do przodu przez co auto nie jest dobre do szybkiego pokonywania zakrętów.
~yosiek4
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Samochód trzeba pilnować na drodze trochę lepiej jest w trybie sport kierownica się usztywnia tutaj mogło być trochę lepiej ja używam trybu sport i asystenta pasa ruchu który przez co samochód prowadzi się zdecydowanie lepiej.
~PTR
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Zawieszenie bardzo komfortowe, cicho pracuje, bezpieczne i stabilne, mogło by być trochę bardziej stabilne przy ostrzejszej jeździe ale to w końcu rodzinne auto. Hamulce mogły by być mocniejsze
~Pawel
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Chyba najsłabszy element, niestabilny na nierownosiacach, przyspieszanie w zakręcie to niewiadoma lubi stracić przyczepnośc nawet na suchej nawierznich. Lubi wyrywać kierownice
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Przyzwyczaiłem się już do twardości- w moim wypadku był to wynik niskich profili opon.
~Michał
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
przy wyższych prędkościach mam wrażenie, że auto nie do końca stabilnie zachowuje się na zakrętach.
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Po ok 40000 zaczął ściągać w prawo. Kierownica bardzo sztywna. Czuć na niej każdą nierówność.
~Andi76
Kombi Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Kierownica wymaga przyzwyczajenia,układ wspomagania idealny dla pań.
Dziennik kosztów dla Hyundai i40 Kombi Facelifting
6,8
7,4
~gsx1300r
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
dobrze trzyma ale na zimnych oponach może nas pociągnąć
Hyundai i40 Kombi Facelifting