Lista ocen Hyundai i40 Kombi Facelifting (14) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michal
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Jedynyy problem jaki do tej pory zauważyłem, to podjeżdżając do świateł trzeba poćwiczyć troche mięśnie brzucha schylając sie. Dach schodzi bardzo nisko przez co ogranicza widoczność górna. Z tylu kamera cofania obowiązkowa. Design ladny ale ogranicza widoczność dlatego kamera to obowiązkowa pozycja.
~yosiek4
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Słupki z przodu i z tyłu są bardzo szerokie kamera cofania i czujniki parkowania obowiązkowe w tym samochodzie do tego przy wyjazdach z krzyżówek trzeba się pilnować bo słupki z przodu bardzo ograniczają widoczność to samo na przejściach dla pieszych... Tutaj też mogło być lepiej.
~Grzegorz
Kombi Facelifting 2.0 GDI 165KM 121kW
Przy tym rozmiarze żadnego problemu z manewrami do tyłu. Sporo elektroniki pod lusterkiem wstecznym ogranicza widoczność sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu, Również mocno zabudowane słupki przy lusterkach zewnętrznych.
~ai
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Tu raczej średnio. Tylna szyba to chyba tylko tak "pro forma" jest. Gdyby nie kamera cofania byłoby fatalnie.
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
płyn do szyb kończy się mega szybko- to ma wpływ na widoczność. Potwierdzam poprzednią moją opinię: słupki zasłaniają strasznie.
~PTR
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Słupki przednie ograniczają widoczność. W kombi mało widać do tyłu, na szczęście mam kamerę
~Pawel
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Duże słupki, jestem wysoki, fotel odsunięty to tez świateł czasami nje widać, ale może to przesiadce z suva
~Michał
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
szerokie słupki z przodu ograniczają widoczność, poza tym nie mam uwag
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
W porównaniu do poprzedniego auta (mondeo) słupki ograniczają widoczność.
~Tomek
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Kamera cofania niezbędna przy tak dużym samochodzie i małej tylnej szybie.
Hyundai i40 Kombi Facelifting