Oceny Hyundai i40 Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW 2015-2018

Hyundai i40 Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW 2015-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai i40 Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW 2015-2018

~Luke
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Za stylistykę oraz gwarancję plus. Usterki na gwarancji: -malowany dach po 2 latach (korozją w nadszybiu) -wymiana piasty koła przy 110k -wymiana pzespolu przepustnicy przy 83k -wymiana zaworu podciśnienia sprężarki 169k -wymiana pierwszej sondy lambda przy 150k -obecnie przy 169k sprzęgło się ślizga... Auto nadaje się na dłuższe trasy, zbiornik paliwa na ok 1000km (70 l.ON),
~Pawel
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Genralnie spoko, jeździłem miesiąc jako autozastepcze, ma wsumie wszystko co potrzeba z bardów i wygody, tylko jak ktoś wymaga od auta więcej to brakuje mocy i zawiecha nie domaga przy żywsze jeździe może to przez przedni napęd. Ostatnio tylko tył albo 4x4
~Maciej
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Ogólnie przyzwoity samochód i pewnie ze względu na stosunek jakość/cena zdecydowałbym się ponownie na zakup. Na plus udany silnik (diesel, 141KM), komfortowe zawieszenie, dużo miejsca dla pasażerów i w bagażniku, trochę praktycznych rozwiązań, całkiem cichy przy większych prędkościach. Niestety ma tez swoje minusy - drobne usterki (przydaje się więc 5-letnia gwarancja), nie zawsze dobre spasowanie elementów i wyprofilowanie klapy bagażnika...
~Artur
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Środek auta nawet spoko. Pewność prowadzenia też ok. Stylistyka mi się podoba, ale to rzecz gustu. Przyspieszenie ok. Tylko te ciagle usterki: wymieniona dwumasa, robione zawieszenie przy 40 tyś km, wyciek z miski olejowej. Wisienką na torcie jest rdza. Na samym początku zauważyłem na tylnej klapie-zrobili na gwarancji. Teraz zobaczyłem rdzę na dachu przy szybie-zobaczymy co będzie. Tarcze hamulcowe przód do wymiany przy 60 tyś km na pierwszym...
~Michał
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Zdecydowałem się na ten model z 4 powodów: leasing dla nowo założonej działalności, wygląd , cena a wyposażenie które dostałem , 5 letnia gwarancja bez limitu km ( co w przypadku silnika diesla może odgrywać kolosalne znaczenie ze wzgl na koszty potencjalnych napraw). Analizowałem na ów czas ceny opla - insignia, skody - superb , forda - mondeo i VW - poprzedniego passata i Hyundai przedstawił najlepszą całościową ofertę.
~Michal
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Po 1000 km uważam zakup za 100 %!trafiony. Jak dalej pokażą kilometry :)
Dziennik kosztów dla Hyundai i40 Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
6,8
~ai
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Naprawdę solidny samochód. W tej klasie cenowej nic lepszego nie znalazłem
3,2
~Łukasz
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
To moja druga opinia nt tego auta i potwierdzam: Bardzo ładnie wygląda bryła auta. Podkreśla ją biały kolor. I to wszystko z dobrego nt auta. Po przejechaniu 113000 km jest gorzej.
3,4
~Łukasz
~PTR
Kombi Facelifting 1.7 CRDi 141KM 104kW
Brakuje mocy przy tej masie samochodu, dość duże spalanie (Silnik)
Hyundai i40 Kombi Facelifting