Oceny Hyundai IONIQ Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW 2016-2019

Hyundai IONIQ Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW 2016-2019 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Hyundai IONIQ Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW 2016-2019

~Piołs
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Miałem kupić talismana w dieslu, jednak usterkowość renault zmieniła mój wybór. Jonik okazał się dużo lepszy niż się tego spodziewałem. Dobrze się prowadzi, jest bardzo cichy , a spalanie to największa zaleta :). Przesiadłem się z ponad 200 konnej alfy 159 turbo-benzyna. Ogólnie alfa oczywiście dużo mocniejsza i lepiej się prowadzi - najlepiej :D , ale 10l łyka bez zastanowienia. Jonik bardziej komfortowy, cichszy , lepiej wyposażony,...
~Ludwik
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Firma zrobiła mi niespodzianke i kupiła Ioniqa jako samochód słuzbowy. Celowo uzywam słowa niespodzianke gdyz w pierwotnej wersji miał to byc Toyota w swojej Hybrydzie, lecz po jazdach testowych okazało się że wszyscy testujący odrzucili ten pomysł niejako na dzien dobry. Hyundai Ioniq wydaje sie ze auto nie doceniane w tym dziwnym kraju, mała sprzedaz i tym samym mała popularnosc tego modelu. Mozna zapytac dlaczego, i tutaj niestety...
~wodolot
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Samochód nad wyraz praktyczny i do miasta i na dłuższe trasy. Kilkakrotnie przejechałem nim trasę do Włoch i z powrotem latem i zimą. Standardowo codzienna jazda do pracy i z powrotem około 10 km. oraz po mieście około 1000-1500 km. miesięcznie. Przyspieszenie w razie konieczności w pełni wystarczające ( no chyba że ktoś jest typowym "rajdowcem").Jazda na prądzie możliwa nawet przy prędkości 160 km. na godzinę ( co prawda tylko kilka minut) do...
~Ewa
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Super pozytywne zaskoczenie. Piękny wygląd, auto bardzo zwinne, a spalanie paliwa rewelacyjnie niskie. Do tego spory bagażnik! Świetnie się prowadzi zarówno w trybie eco i wtedy, gdy chcemy jechać dynamicznie (tryb sport). Wbrew powszechnym przekonaniom dobrze nadaje się w trasę i niewiele pali nawet przy autostradowych prędkościach (silnik elektryczny ładuje się przy każdej sposobności, np. jazda z górki).
~Zbyszek
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Auto w porównaniu do konkurencji nie ma sobie równych. Oferuje wiele za przystępną cenę. Auto zaskoczyło mnie niskim zużyciem paliwa (jednak większym niż podaje producent), dynamiką, trybem SPORT oraz skrzynią biegów.
~Damian
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Samochód służy mi od 4 miesięcy i sprawuje się świetnie. Jeździ się bardzo wygodnie i cicho. Spalanie na poziomie 4 litrów to wynik bezproblemowy do osiągnięcia.
Dziennik kosztów dla Hyundai IONIQ Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
~Remnow
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Auto sprawdziło się i sprawdza w 100%. Jest wykorzystywane do pracy a także w celach usługowych (UBER).
~kwr1
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
Koszty przeglądów umiarkowane,spalanie w miescie-warszaawa- 4.2 trasa przy 130km/godz ok 5l (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~szafar44
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
W mieście przy dynamicznej jeździe czasami się pogubi, ale tak mają wszystkie "DSG" (Skrzynia biegów)
~janoc
Hatchback 1.6 GDi 141KM 104kW
trzeba się p[rzywyczaić do "dziwnego" widoku w lusterku wstecznym :-) (Widoczność)
Hyundai IONIQ Hatchback