Lista ocen Hyundai ix20 Mikrovan (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zadowolonyKRK
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
W porównaniu z innymi markami Hyundai wypada bardzo przyzwoicie. Trudno znaleźć auto w tej cenie z taką ilością miejsca w środku. W porównaniu z Kia Venga, która jest bliźniaczym modelem (i trochę tańszym) na korzyść Hyundaia przemawia lepsza jakość wykończenia i takie rzeczy jak 6-biegowa skrzynia czy 6 poduszek w standardzie. Bliższa analiza pokazuje więcej różnic.
~Obiboc
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Raczej słabo , podstawowe wersje są biedne w wyposażeniu, te dobrze wyposażone w cenie średniego kompaktu. No i jest droższy od Vengi, należy postawić sobie pytanie czy za lepsze plastiki i bardziej staranny montaż warto dopłacić parę tys.
~myszorek
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Niech mi ktoś wyjaśni dlaczego jest o 5 tys. droższy od Vengi (a biorąc pod uwagę wyprzedaż rocznika to o aż 8,5 tys.)???!!! Wersja 1,6 komfort powinna kosztować ok. 50 tys. Wtedy byłoby OK.
~ph71
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Pięcioletnia gwarancja bez niewiadomo ilu wykluczeń to mocny atut Hyundai'a. Tylko radio, akumulator i część zawieszenia mają ograniczoną gwarancję. Za te pieniądze warto.
~Darioo
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
Za mój konkretny egzemplarz wersja Comfort oraz alufelgi i czujniki cofania, dywaniki welurowe plus promocja za wyprzedaż rocznika - bardzo opłacalne
~Tomek
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Kupiłem go tanio w miarę, pojemność wnętrza zachwyca, nie przepłaca się za samochód tylko dlatego że ma znaczek VW na masce.
~bogdan
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
za tą ceną można było rozejrzeć się za czymś lepszym, marka nieprestiżowa (przynajmnie u nas) a ceny jak za porządny samochów - żałuję
~lukasz.zst@buziaczek.pl
Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW
świetny auta niemieckie mogą sie chować lecz nie wiem jak będzie po 1,2,3,4 i 5 roku na razie te auto ix20 1.4 mam na testy
~Stanisław P.
Mikrovan 1.6 CVVT 125KM 92kW
Proszę na stronach internetowych skonfigurować europejski lub japoński samochód z podobnym wyposażeniem a następnie porównać ceny
Dziennik kosztów dla Hyundai ix20 Mikrovan
7,3
8,1
9,4
~Muffinek
Mikrovan 1.4 CRDi 90KM 66kW
Wersja comfort za 64 000 nie najdroższa, chyba najbardziej optymalna. Auto wydaje się i tak za drogie jak na jakość.
Hyundai ix20 Mikrovan