Ocena kierowcy - Hyundai ix20 Mikrovan

Silnik 1.4 CVVT 90KM 66kW
Rok produkcji 2011
Hyundai ix20 Mikrovan 1.4 CVVT 90KM 66kW 2010-2015 - Oceń swoje auto
Inne : Bluetooth fabryczny. Naprawdę super działa
Dostałem to auto od dilera na na testy. Ponieważ moje auto Hyundai ix20 1.6 automat Comfort się spóźnia już 7 dni a podobno się przeciągnie do 2 tygodni. Sam diler wyszedł z propozycją auta zastępczego. Bardzo mnie to ucieszyło. Dla wszystkich co chcą kupić jakikolwiek nowe auto proszę iść za radą Auto Świat. Auta sie szuka w całej Polsce. Podobno nie ceny samochodów np Hyundaia są takie same w całej Polsce . Mowie stanowczo nieeeee. Ja wysłałem zapytanie do wszystkich dilerów w Polsce. Różnica na jednym samochodzie była 12 tys.zł Gdzie faktyczny upust do Hyundaia jest 3 tys.zł na ix20. Bardzo dziwi mnie postawa Hyundaia ponieważ daje opony zimowe gratis ale okazuje sie potem że opony są najtańszego sortu Dębia , Barum .Taka marka jak Hyundai powinna dawać leprze opony zimowe ale z drugiej strny w Kia nic nie daje Importer gratis. Odbiorę swe auto ix20 to sie podzielę swą opinią. oto mój email: lukasz.zst@buziaczek.pl dla kontaktu
Super auto do miasta .Poza miastem na autostradzie ma zadyszkę przy tylko kierowcy i pełnym baku
W tym aucie co ja mam bardzo blisko jest 1 i trzeci bieg trzeba się przyzwyczaić
Super
Bardzo oszklony samochód
Super. Mały szkopuł odbijają sie zegary nocą o szybę i trochę razi ,lepiej zmniejszyć natężenie do minimum. Fajnie bo jest nawet są podświetlone przyciski na kierownicy co w autach niemieckich wogle nie występuje
Po 2km jest ciepło w samochodzie przy temperaturze -10C.Dotyczy to przednich foteli .NIe wiem jak jest z tyłu
Mam 205 cm wzrostu waga 140KG jest super w stosunku do Seata Ibizy. Daje ocenę 4 za fotel kierowcy jest trochę krotki
Bajer naprawdę super
Jeżdżę tak samo jak z silnikiem TDI bez oszczędzania 80% miasta 20% droga expresowa . spalił mi na 100KM 7,5 L, nie mam zbyt lekkiej nogi po przednim aucie
świetny auta niemieckie mogą sie chować lecz nie wiem jak będzie po 1,2,3,4 i 5 roku na razie te auto ix20 1.4 mam na testy
Nie wiem za krotki czas użytkownika

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 CVVT 90KM 66kW [l/100km]

6,8