Lista ocen Hyundai ix35 (79) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
SUV Facelifting 2.0 GDI 166KM 122kW
Ponadprzeciętnie dobrze! Trzeba jechać naprawdę szybko, a i tak nie wiadomo, czy bardziej słychac silnik, czy opony i wiatr :) Przy 160km/h można jeszcze słuchać przyzwoicie cicho muzyki czy normalnie rozmawiać ze współpasażerami. Mam wrażenie że z tyłu bardziej słychać wydech i szum kół po asfalcie, przy nie zasuniętej rolecie bagażnika, niż siedząc z przodu odgłosy silnika itp.
~Rafal.S
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Samochod uzytkuje w kraju w ktorym duuuzzoooo pada, to tez asfatl jest mega gruboziarnisty chyba by lepiej odprowadzac wode.Odbija sie to na glosnosci w samochodzie. A moze dokladaja do tego dwa grosze moje opony. Napewno jest ciszej niz w Aurisie czy Focusie drugiej generacji.
~werty
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
podwozie i nadkola mogłyby być lepiej wyciszone, zwłaszcza na początku mi to przeszkadzało, teraz albo się przyzwyczaiłem albo opony zaczęły troche ciszej pracować bo drobnym \"przetarciu się\". Jestem raczej czepliwy bo jechałem z kilkoma osobami które nie rozumiały moich uwag.
~Jacek
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Jest głośny. Nie wyobrażam sobie, gdyby to był diesel. Słychać wszystko - silnik, koła, padający deszcz i tupiące jeże. Jest to bardzo męczące, szczególnie w czasie dłuższej jazdy. Ogólnie SUV'y nie są ciche i trzeba się z tym liczyć, ale ten przesadził.
~Maciek
SUV Facelifting 2.0 CRDi 136KM 100kW
na wolnych i niskich obrotach słychać silnik, potem wraz ze wzrostem prędkości zczyna hałasować opór powietrza ale jest całkiem przyzwoicie, głowa nie boli, da sie rozmawiac nawet przy 140km/h. Jak na kompakt średniej klasy jest dobrze.
~garfiledlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
bardzo dobrze, cicha kulturalna praca silnika jest okey, na ayutostradzie do 150-160 równeiż bardzo dobrze, szybciej nie ma sensu, bo tą szafą rozbija się powietrze z dośc dużym hukiem i głównie te odgłosy słychać
~Zbyszek
SUV Facelifting 2.0 GDI 166KM 122kW
Podczas poszukiwania informacji na temat tego silnika, natknąłem się na informację, że podczas jazdy z tym silnikiem w wnętrzu jest bardzo cicho i można do siebie "mówić szeptem". Potwierdzam - to prawda! :)
~Ruda123
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
jeździłam różnymi autami i prywatnie i służbowo- ix35 ma niewątpliwie najlepsze wyciszenie (nie jeździłam do tej pory hyundaiem). Podczas manewrów jest cichy nieomal jak hybryda, w miarę prędkości
~cvi
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Do 50-70 km/h jest dobrze. Później robi się coraz gorzej. O posłuchaniu audiobooka na autostradzie zapomnij. Do tego silnik w wyższtch rejestrach obrotów ochydnie wyje.
Dziennik kosztów dla Hyundai ix35
6,9
9,7
10,7
~parass@interia.eu
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Albo cicho albo szybko. Gdy chcemy przyśpieszyć auto jest niemiłosiernie głośne na wyższych obrotach. Na niższych jest ciche tyle, że ma kłopoty z poruszaniem się do przodu...