Hyundai ix35
Hyundai ix35 w pigułce

Najnowsze oceny Hyundai ix35

~Jerzy
Hyundai ix35 I
Według mnie auto bardzo dobre. Przyzwoity silnik benzynowy (1.6), ergonomia, osiągi i jak na razie niezawodny.
~Kamyk1963
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Hyundai ix35 I
Udany samochód . Decydując się na jego zakup miałem troszkę wątpliwości, ale szybko się one rozwiały. Znajomy (znawca samochodów) który mi katagorycznie odradzał zakup koreańczyka, pół roku po mnie kupił Hyundaia.
~MAREK
SUV R 2.0 CRDi 136KM 100kW
Hyundai ix35 I
Dałbym 5(doskonale) gdyby nie ta sztywność zawieszenia. Ale to takie moje wrażenie -może w innych SUV-ach jest podobnie a ja się czepiam.
~Ruda123
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Hyundai ix35 I
jestem bardzo zadowolona z wyboru- następne auto (za 3-4 lata) będzie takie samo, albo SantaFe- w przyszłym roku ma wyjść nowy ix35 więc zobaczymy ;-) jeszcze mam czas :D
~parass@interia.eu
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Hyundai ix35 I
Auto ma swoje wady i to poważne. Przede wszystkim rozczarowuje silnik. Jakość materiałów we wnętrzu nie najwyższych lotów ale na co dzień tego nie widać. Design wg. mnie jest bardzo fajny i to zadecydowało o zakupie. Zarówno to jak auto wygląda na zewnątrz i wewnątrz. Naprawdę przyjemnie się w nim siedzi i miło się na nie patrzy. Wracając do materiałów to wygląd mają dobry ale są podatne na uszkodzenia. Np. srebrne elementy na kierownicy są...
~Caparzowrc
SUV R 2.0 CRDi 136KM 100kW
Hyundai ix35 I
Jak narazie żadnych problemów. Autem przejechałem ponad 5.000 km. dodatkowo jest gwarancja na 5 lat bez limitów kilometrów. Żaden japończyk w tym segmencie nie oferuje czegoś takiego.
~dawzo007
SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Hyundai ix35 I
Auto bardzo fajne i przyjemne.Kupilem auto jako nowe,posiadam bardzo fajne wyposażenie min.polskory,ogrzewana kierownica i 4 siedzenia,climatronic,system ruszania na wzniesieniu,ogrzewana przednia szyba i inne.Brak jakich kolejek wielkich usterek,czasami piszczą teleskopy klapy trzeba nasmarować i kierownica bardzo sie brudzi (skóra).
~piti99@wp.pl
Hyundai ix35 I
Nie jest to demon prędkości, silnik też mógłby być mocniejszy, jednak jako wozidło dupska do pracy idealny. W lekkim terenie daje radę, no i wysoka pozycja za kółkiem na plus.
~Grzegorz
Hyundai ix35 I
Nie dałem doskonale bo taką ocenę mogą dostać auta doskonałe, nie za 75 tyś zł.
~Klono
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Hyundai ix35 I
Za tę cenę: wyposażenie, wielkość, silnik... Po prostu najlepszy wybór na rynku wg. mnie. I nie pracuję w Hyundai\'ju...
Hyundai ix35

AUTOCENTRUM.PL S.A.