Lista ocen Hyundai ix35 SUV (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 66 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dadick
SUV R 2.0 CRDi 184KM 135kW
Dobry samochod za odpowiednia cene. Ma wszystko to co potrzebne przecietnemu kierowcy (szklany dach, 4WD,GPS, podgrzewane fotele przod+tyl, kamera cofania+czujniki,klucz zblizeniowy ). Doskonaly silnik wysokoprezny daje radoche z jazdy. Troche plastikowy w srodku w porownaniu z samochodami z drozszego segmentu.Bagaznik sredniej wielkosci. Ja wyrzucilem z bagaznika pelnorozmiarowe kolo zapasowe i woze zestaw naprawczy. Przez to pojemnosc...
~MAREK
SUV R 2.0 CRDi 136KM 100kW
Nie wiem jak by mi się jeździło innym SUV-em, więc się nie odnoszę do innych.Testowałem kilka i wybrałem ten. To nie znaczy ,że inne były gorsze-nie zauważyłem ,żeby były na tyle lepsze,żebym był gotowy zapłacić od 15000 do 30000 tys więcej. Miałem do dyspozycji max. 100 000 zł , a za mój zapłaciłem 96000 zł.Uważam ,że stosunek jakość do ceny jest na 5. To nie znaczy ,że nie ma jakościowo lepszych SUV-ów. Na pewno są tylko ja nie miałem 150...
~Rafal.S
SUV 1.7 CRDi 115KM 85kW
Kiedys hyundaia za darmo bym nie wzial. Ale koreanczycy sie nauczyli robic samochody, zreszta tak jak smartphony, telewizory i bog wie co jeszcze. Podobno szybciej traci na wartosci niz blizniacza Kia sportage. Stopniowo platiki zaczynaja zgrzytac na dziurach, cos tam brzeczy pod szyber dachem. Nie jest to niemiecka technologia wykonania.
~Jacek
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Trudno to ocenić, ponieważ SUV'y są ogólnie za drogie w stosunku do swojej wartości (niestety przekonałem się o tym już po zakupie). Te akurat nie są najdroższe. Drugi raz SUV'a nie kupię, za te same pieniądze można mieć samochód dużo wygodniejszy i dający większą frajdę z jazdy. Ale to moje indywidualne zdanie.
~werty
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
rewelacja, bije konkurencję na głowe, za SUV Mazdy czy Hondy z takim wyposażeniem trzeba dopłacić 40 tys. No chyba że komus zależy na znaczku hehe. Ja dzieki IX 35 wyleczyłem się ze \"znaczkomani\". Konkurencja moze brać przykład z Hyundaia.
~magique@op.pl
SUV Theta 2.0 MPI 163KM 120kW
Pod lupa widac pare oszczednosci ktore zostaly wykonane tak by stosunek jakosci do ceny byl jak najwiekszy. Niedawno slyszalem okreslenie, ze to auto to tzw. "szpan dla plytkich kieszeni" I wiecie o czym to swiadczy? O wysokim stosunku jakosci do ceny:)
~garfiledlife
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
bogate wyposażenie wersji style za nsiką cene , auto w beznynie tańsze o 20 tys od diesla 136 km, więc diesel nie miął szans na zakup nawet przy dużych przebiegach nijak sie nie kalkulował
~Lukasz
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Tani jest, ale jakość niestety jest odpowiednia do ceny, czyli jest nijaka. Drugi raz nie kupiłbym tego auta - lepiej dołożyć ewentualnie poszukać czegoś innego. To mój pierwszy i ostatni koreańczyk.
~Maciek K
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Uważam że to jest największy stut tego samochodu. kupienie SUVA w granicach 75 tys zł z takim wyposażeniem nie jest łatwe a nawet niemożliwe. Duże kombi też nie jest łatwo.
Dziennik kosztów dla Hyundai ix35 SUV
7,6
10,7
~stary
SUV 1.6 GDI 135KM 99kW
Zastanawiałem się kilka miesięcy, odwiedziłem salony różnych marek porównując wyposażenie, opinie o awaryjności no i oczywiście ceny. IX35 wygrał bezapelacyjnie.
Hyundai ix35 SUV