Lista ocen Hyundai Kona (25) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

~Jarek F
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Mniej miejsca niż w Santa Fe znacznie ale siedzi mi się wygodniej dzięki naprawdę wygodnym fotelom. Na tylnej kanapie miejsce na nogi ograniczone oczywiście ale nad głową dużo miejsca. Bagażnik mały adekwatnie do auta. Jednak konkurencja ma podobne gabaryty. Podłoga w bagażniku jest podwójna więc można sporo upakować jeszcze pod nią w funkcjonalnych schowkach.
~krzysztof_lusina
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Wysoki kierowca i pasażer, wykluczają wygodna jazdę osób na tylnych siedzeniach. Bagażnik na zakupy. Wyjazd 4 osób na 2-tygodniowy urlop, to walka z bagażem i upychaniem części rzeczy na kolanach pasażerów.
~Matthias
Crossover N 2.0 T-GDI 280KM 206kW
Z tyłu mogłoby być ciut więcej miejsca na nogi. 190cm sam za sobą się mieszczę i mogę tak podróżować na większe dystanse. Niemniej 5-7cm więcej i byłoby idealnie.
~Janek
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Według mnie powinno być więcej miejsca. Jeszcze z przodu ujdzie ale na tylnych siedzeniach jest słabo, szczególnie jeśli ma jechac dorosły.
~Michal
Hyundai Kona II
Crossover 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
Z przodu bardzo dużo miejsca jak na tą klasę samochodu, z tyłu pasażerowie nawet we 3 również nie narzekają.
~Fafik
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Jak na tą wielkość samochodu jest bardzo dobrze. 4 osoby pojadą wygodnie, 5 też da radę.
~Waldek
Crossover Electric Facelifting 64 kWh 204KM 150kW
Z przodu sporo miejsca, z tyłu trochę mniej ale nikogo tam nie wozimy :-)
~Grzesiek
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Przestrzeni jak na takie autko jest wystarczająca bez wodotrysków.
~_416Si_
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
za niskie siedzenie pasażera z przodu i brak regulacji wysokości

Usterki Hyundai Kona

Hyundai Kona – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Karol4LO
Crossover Facelifting 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
Z przodu rewelacja. Z tyłu chyba też, nie jechałem jeszcze.
Hyundai Kona