Lista ocen Hyundai Kona (27) - Skrzynia biegów

~Michal
Hyundai Kona II
Crossover 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
Bardzo sprawnie i szybko zmienia biegi, można obsługiwać na trybie Sport lub Snow za pomocą łopatek przy kierownicy - albo działa w trybie automatycznym. Na trybie Eco tylko tryb w pełni automatyczny lub rekuperacja ( 3 tryby ) po zdjęciu nogi z pedału gazu.
~Jarek F
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Pracuje bardzo dobrze. Nie odczuwa się zmiany biegów. Trzy tryby eco, comfort i sport powodują zmiany biegów przy różnych obrotach. Przy sport auto przyspiesza naprawdę imponująco.
~Matthias
Crossover N 2.0 T-GDI 280KM 206kW
Szybka, precyzyjna ale mogłaby trochę mniej "szarpać" na 1 i 2 biegu - dlatego może być uciążliwa w korku dla kogoś kto oczekuje "grzecznego autka"
~arkadiusz_m
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Skrzynia dwusprzęgłowa. Zmienia biegi bardzo płynnie i szybko. Jedyną uwagę mam do zbyt wczesnego wrzucania wyższego biegu, wg mnie obroty są ciut za niskie.
~arkadiusz_m
~Janek
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Skrzynia bardzo przeciętna. Zamula, wolno zmienia biegi, szarpie. Na wstecznym czuję jakbym miał zaciągnięty ręczny.
~Grzesiek
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Lubi na tempomacie na wzniesieniach zrzucić biegi o 2 stopnie w dół, trochę przy tym szarpiąc, hałasując i denerwując kierowcę.
~E8OGDAN
Crossover Facelifting 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
pamietaj o wymianie oleju stosunek ceny wymiany do naprawynieporownywalne.ja wymienilem po 37tys
~Karol4LO
Crossover Facelifting 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
Płynnie zmienia biegi. Mocne depnięcie wciska w fotel. Fajna zabawa łopatkami przy kierownicy (rekuperacja)
Dziennik kosztów dla Hyundai Kona
7,1
~Dariusz Grzybowski
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Fajnie przełącza biegi . Zwłaszcza w trybie sportowym daje dużo radości i frajdy z jazdy autkiem.
Hyundai Kona