Lista ocen Hyundai Kona (24) - Stosunek jakość/cena

~Ren
Hyundai Kona II
Crossover 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
Brakuje najbardzie niezbędnych elementów wyposażenia. Brak czujników ciśnienia w oponach, brak podgrzewanej przedniej szyby czy lapek w drzwiach oświetlających podłoże. Mały bagażnik choć i tak sporo większy niż w starej Konie. System monitorowania z tyłu działa bardzo dobrze. Aktywny tempomat na autostradzie działa wysmienicie. Po wymianie oleju z fabrycznego 0W20 na polecany przez ASO 5W50 zużycie paliwa wzrośło o około 0,5l/100km wynosi...
~Grzesiek
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Brakuje mi niektórych opcji z samochodów klasy wyższej, Wersja Premium jest wg mnie 'taka se'. Bo po co komu system automatycznego hamowania przed przeszkodą jak się włącza zdecydowanie zbyt szybko, nie wiem też po co komukolwiek asystent pasa ruchu - jak się mogę tylko domyślić dla kierowców prawie zasypiających za kierownicą. Po co komuś asystent jazdy z górki jak to tylko hamuje! Nawet nie jest w stanie utrzymać prędkości. Trzeba dopłacić...
~Matthias
Crossover N 2.0 T-GDI 280KM 206kW
W takiej cenie nie ma mocniejszego, dającego lepszą frajdę z jazdy auta. Wszystko inne zaczyna się od 200-220 tys. No chyba, że i30N ;) Ale to to samo. Moim zdaniem Kona jest lepiej wykonana w środku - plastik jest jakby lepszy, jest headup i cyfrowe zegary.
~Karolina
Crossover 1.6 CRDi 136KM 100kW
Najlepszy strzał w moim życiu, jestem zakochana. Najlepszy w swoim segmencie cenowym. Idealny kompromis pomiędzy fajnym samochodem z miejscem na większy bagaż w dobrej cenie
~krzysztof_lusina
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Model z mocniejszym silnikiem benzynowym i automatyczna skrzynia biegów nie powinien kosztować więcej niż 90tyś. I to w wersji Style.
~Jarek F
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Auto nie jest tanie ale biorąc pod uwagę wyposażenie też nie jest przecenione. Tańsze od podobnych wersji grupy Volkswagena.
~Waldek
Crossover Electric Facelifting 64 kWh 204KM 150kW
W momencie zakupu najlepszy stosunek jakość/cena. Obecnie chyba bym wybrał Teslę po FL.
~Janek
Crossover Facelifting 1.0 T-GDI 120KM 88kW
Jak za taką cenę to powinna być lepsza jakość. No wypada to bardzo przeciętnie.
~Karol4LO
Crossover Facelifting 1.6 GDI Hybrid 141KM 104kW
Pełne wyposażenie klasy Premium za kwotę poniżej 130 tys. robi wrażenie.
Dziennik kosztów dla Hyundai Kona
7,2
~Krzysztof
Crossover 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Z tym wyposażeniem przebija vw (tirok) audi(Q1) bmw(X1) volvo(V40)
Hyundai Kona