Lista ocen Hyundai Lantra I 1.5 86KM 63kW 1991-1995 (31)

3,2
~zarzyckij@gmail.com
Sedan 1.5 86KM 63kW
Moze mialem poprostu pechowy samochod. Auto lubi byc co jakis czas przepalane, jezdzac nim na wysokich obrotach. Po tym silnik lepiej sie zbiera. Nie wolno auta zamulac.
~hatsan1000
Sedan 1.5 86KM 63kW
Przód sportowy ma wygląd, ale z tyłu i z boku to troszkę tak poniżej oczekiwań.
~arczi.86@tlen.pl
Sedan 1.5 86KM 63kW
SUPER AUTO przez duże S. Godne uwagi kto je kupi nie straci na nim na pewno(pomijając tutaj zaniedbane egzemplarze)Ogólnie rzecz biorąc macie wypasioną, piękną reprezentującą sie limuzynę przede wszystkim mało znaną za którą nie jedna osoba się obejrzy zwłaszcza w srebrnym metalizowanym kolorze. W razie pytań podaje adres e-mail
~gobo007@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 86KM 63kW
Za takie pieniazki? Brak alternatyw. Mialem autka niemieckie, wloskie. Teraz jezdze Koreancem i w przyszlosci tez kupie kolejnego. Polecam goraco to autko. Szybko po zakupie odwdzieczy sie niezawodnoscia i frajda z jazdy. POLECAM:)
~Szumi
Sedan 1.5 86KM 63kW
Brak jakichkolwiek przeciwwskazań, nawet się mieści wózek do bagażnika, lecz w moim modelu może brakować jak na dzisiejsze czasy poduszek.
3,6
~krisss
Sedan 1.5 86KM 63kW
Co do silnika nie mam zastrzezen,pracuje cicho i równo,ładnie radzi sobi przy jazdzie spokojnej jak i bardzie dynamicznej (Silnik)
~maciek
Sedan 1.5 86KM 63kW
dosc duze auto, nie sprawia mi zadnych problemow mimotego ze niestety nie dbam o nie tak jak powiniennem:/
~worson
Sedan 1.5 86KM 63kW
jak za te pieniazki to super! 5tys zl a samochodzik bajka! i wiele fabrycznych bajerow
4,1
~GÓRAL OD N. SĄCZA
Sedan 1.5 86KM 63kW
Sam.kupiłem 2lata temu do tej pory zrobiłem ok.13000 km. Bez awarii,bez problemów.Przed kupnem sam. sprawdzony był przez znajomych diagnostów ,którzy nie chcieli uwierzyć że to jest 92r.,zero korozjii,żadnych luzów itd.,nie było się do czego przyczepić.Silnik jest b.cichy ,spalanie w normie, z mocą też nie najgorzej 85 KM .Za to ogrzewanie ma rewelacyjne ,nie ma mrozów na to auto ! Części- orginały drogie,ale zamienniki są do przyjęcia.Problem...
Dziennik kosztów dla Hyundai Lantra I 1.5 86KM 63kW
8,6
3,5
~Bury
Sedan 1.5 86KM 63kW
Autko jest ogolnie OK, siada elektryka przednich szyb, łamia sie klamki, pokretła od nawiewu, bardzo kiepskie dojscie aby wymienic linke od predkosciomierza trzeba praktycznie rozebrac cala deske rozdzielcza, przepalily sie zarowki oswietlajace tablice rejestracyjna - nie moge sobie poradzic aby je wymienic - nie wiem jak - to sa minusy jakie zaobserwowalem, natomiast bardzo dobrze sie prowadzi, mocno trzyma sie drogi na zakretach, wygodny,...