Lista ocen Hyundai Lantra I 1.5 86KM 63kW 1991-1995 (15) - Silnik

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~hatsan1000
Sedan 1.5 86KM 63kW
Rewelacja i sensacja :)Auto niby z Korei ale silnik jest jak żyletka-to zasługa Mitsubishi. Silnik pracował w najbardziej ekstremalnych sytuacjach- głównie podczas zimy. Zawsze na nim mogę na nim polegać. Odpala w każdych warunkach pomimo tego, że akumulator ma 9lat. Prędkość maksymalna jest potężna jak na taki silnik 200nim leciałem, ale podejrzewam, że 210 by wyciągnął-problemem jest brak dobrych dróg gdzie można wytestować. Do 100 wolno się...
~worson
Sedan 1.5 86KM 63kW
niby 1.5 a i tak niezle sie zbiera! z astra 1.6 (z roku 93) idzie leb w leb! ale po za tym ma też i malutka wade (mam nadzieje ze to nic powaznego) jak jest zimna to silnik chodzi jak diesel (bardzo podobny "klekot" jak w mercedesie) jak ktos wie co to moze byc to niech da znac! worson750@wp.pl
~zarzyckij@gmail.com
Sedan 1.5 86KM 63kW
Nigdy nie mialem problemow z silnikiem. Nic nie klekotalo nic nie stukalo. Tylko przy 230 tys km trzeba bylo zmienic olej na mineralny, gdyz pol syntetyk znikal w przeciagu okolo 1 litr na 5000 km. Auto zrywne, mozna nim wyprzedzac.
~arczi.86@tlen.pl
Sedan 1.5 86KM 63kW
osobiście wolałbym 1.8 GT bo to już jest fura ale w sumie jak na 1500cm to przy starcie jest naprawdę żwawy ale w końcu to kawał auta
~krisss
Sedan 1.5 86KM 63kW
Co do silnika nie mam zastrzezen,pracuje cicho i równo,ładnie radzi sobi przy jazdzie spokojnej jak i bardzie dynamicznej
~pablo
Sedan 1.5 86KM 63kW
Pracuje cichutko, mógłby mieć troche więcej mocy. Niemiec jeździł 40 tyś kilometrów bez zmiany oleju, i dalej jeździ
~mark151@o2.pl
Sedan 1.5 86KM 63kW
autko ma bardzo dobre przyspieszenie od 0-60 km/h, maxymalna pretkość jaką osiągnolem tym autem to 195 km/h
~gobo007@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 86KM 63kW
Silniczek ok, dosc synamiczny, za glosny powyzej 110km.h. Pozniej sie troszke znowu polepsza:)
~rafalski
Sedan 1.5 86KM 63kW
zupełnie średnio...przy przyśpieszaniu głośny i jakby zmęczony :)
~finanse@sg.gov.pl
troszkę drży na niskich obrotach i przy 3 tys obr/min dostaje turbulęcji