Lista ocen Hyundai Lantra I 1.6 114KM 84kW 1991-1995 (29) - Całokształt

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~stasza@wp.pl
Sedan 1.6 114KM 84kW
Żadnych większych problemów, to moj drugi Hyundai po PONYM, biały sedan prezentuje sie naprawdę bardzo przyzwoicie, bdb fotele jezdżę bez pokrowcow i nie widac sladów zużycia, ostatnio wlałem do niego olej 5w30 ELV Evolution i bardzo go polecam zwłaszcza na zimę auto odpala w niskich temperaturach bez najmniejszego problemu, leje prawie zawsze PB98 bo uważam że nie ma co oszczędzć tych paru groszy na paliwie kosztem silnika, miałekm dwie...
Sedan 1.6 114KM 84kW
Początkowo wszystko było ok.Lecz po przekroczeniu magicznej bariery 200000 tysięcy km.zaczął się rozpadać.Najpierw silnik wymagał generalnego remontu,później spalił się komputer,przestał trzymać obroty do wymiany poszedł silniczek krokowy.Jakiś czas później siadł wentylator aż na końcu silnik po dłuższej jeździe łapał wysoką temperaturę pomimo działającego wentylatora i regularnemu uzupełnianiu płynu w chłodnicy,nawet dwu godzinny...
~Vojo
Sedan 1.6 114KM 84kW
Mimo różnych mniej lub bardziej dotkliwych mankamentów ten samochód jest spełnieniem za bardzo rozsądne pieniądze dużego w środku, niewielkiego z zewnątrz, o wieczne nowoczesnej sylwetce i bardzo pakownego i ergonomicznego itd auta. Mam kombi w pełnej opcji i nic mi więcej nie trzeba. Świetnie się zbiera, na 3/4/5 biegu ma przyspieszenie, nieprawdopodobnie elastyczną skrzyynię, świetne wspomaganie. Szkoda, że zaczyna się nieco "żółte" na...
~Jancio
Sedan 1.6 114KM 84kW
Bardzo fajne autko...w rewelacyjnej cenie. Dobre osiągi, przyzwoite wyposażenie, wygląda na duużo droższy niż jest (budzi zaciekawienie) - co ciekawe z w zależności od koloru wygląda nieco inaczej... Całokształt bardzo pozytywnie - co rodzi pewien problem, bo kiedyś trzeba będzie wymienić i w tym przedziale cenowym nie widzę konkurencji...chyba że Elantra lub Sonata.
~wykrzyknik
Sedan 1.6 114KM 84kW
Nie polecma nikomu tej marki ani tego modelu. Choć auto wygląda ładnie i gdyby było zrobine z lepszych materiałów i wykonane staranniej były by naprawdę sympatyczne. Jazda tym samochjodem nie ęczy, długie trasy pokonuje się przyjemnie choć z obawą czy aby na pewno nic sie nie popsuje. W zakrętach nawet szybkich dobrze ytrzyma się drogi.
~Dex (bartek278@op.pl)
Sedan 1.6 114KM 84kW
Auto Jest super nie radził bym kupować auta tej samej klasy po droższej cenie. Auto jest w miare tanie i o dużej pojeemności. W tym aucie nie ma różnicy gdzie siedzisz z przodu czy styłu po obu stronach jest tyle samo dużo miejsca. Według mnie ten samochód nie ma żadnych wad !!!!!!
~zbrojek
Sedan 1.6 114KM 84kW
Samochód nie jest zły. Wychodze rano wsiadam i jade. Mógł by tylko mniej palić no ale jest to kawał samochodu i może dlatego też takie spalanie. Ogólnie nie narzekam jest komfortowy i dość łatwy w prowadzeniu.
~RICO161
Sedan 1.6 114KM 84kW
BLACHARKA OCYNKOWANA NA 6+ WNĘTRZE PRZESTRONNE ORAZ BEZAWARYJNOŚĆ MOIM ZDANIEM NA CZĘŚCI NA ROK NIEPOWINNO WYDAWAĆ SIĘ WIĘCEJ NIŻ 450 ZŁ A TU JESZCZE ZOSTAJE
~Zbyszek
Sedan 1.6 114KM 84kW
Polecam zwłaszcza tym którzy jeżdżą codziennie i chcą być pewni że rano dojadą do pracy oraz w każdej chwili mogą pojechać na drugi koniec Polski
~rastagangsta@wp.pl
Sedan 1.6 114KM 84kW
samichód dobry, ale nie na polskie drogi. Co ciekawe przy tak dużym przebiegu, nadal ma swoją moc - gdyby tylko nie to niskaie zawieszenie i jego awaryjność